Procedure leefbaarheidfonds Criteria ten behoeve van het leefbaarheidbudqet in Oostrum Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3, 5807 BT OOSTRUM Tel. (0478) 510713, e-mail: mcfleuren@home.nt Internet: www.dorpenvenrav.nl 1In de dorpsraadvergadering bepaalt de dorpsraad of er voor het daarop volgende jaar budget vanuit het leefbaarheidfonds beschikbaar wordt gesteld of dat het opgespaard wordt voor een groter idee. 2. Als budget vanuit het leefbaarheidfonds beschikbaar wordt gesteld, dan wordt dit via het Oostrums weekblad en de website www.dorpenvenray.nl, bekend gemaakt. 3. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar bij het secretariaat van de dorpsraad of te downloaden via de website. 4. het aanvraagformulier kan bij het secretariaat van de dorpsraad ingeleverd worden. 5. De dorpsraad kan na indienen van de aanvraag nog om een toelichting vragen. 6. Elk dorpsraadlid beoordeelt afzonderlijk de initiatieven a.d.h.v. de opgestelde criteria met bijbehorende weegfactoren. 7. Aansluitend volgt een interne vergadering. In dit overleg worden alle scores van de dorpsraadleden per idee opgeteld. Hieruit volgt een volgorde van de ideeën. Daarna wordt bepaald hoeveel ideeën worden toegekend. Het is dus niet vanzelfsprekend dat alle ideeën gehonoreerd worden. Pas als duidelijk is hoeveel ideeën worden toegekend wordt de bijdrage per idee bepaald. 8. Van elk aangedragen idee zal het resultaat aan de indiener nader worden toegelicht. 9. De dorpsraad zal daarna in de dorpsraadvergadering en het Oostrums weekblad, met een korte toelichting, bekend maken welke ideeën/bijdragen zijn toegekend. 10. De verrekening vindt plaats na uitvoering met overlegging van facturen. Uitzonderingen in overleg met het dagelijks bestuur. Het beoogde doel; - moet in Oostrum zijn en moet de leefbaarheid bevorderen. - moet voor een belangrijk deel voor de Oostrumse bevolking beschikbaar zijn. - Mag geen commercieel belang dienen(geen winstoogmerk). - Moet financieel onderbouwd zijn. - Moet binnen 1 jaar uitgevoerd/aangeschaft zijn, anders vervalt de toezegging.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 11