I Informatiebijeenkomst voor deelnemers aan Well-licht, de lichtjesoptocht van Well (gem. Bergen) Op maandag 23 februari 2009 wordt het evenement Well-licht gehouden. Well-licht is een lichtjesoptocht. Een optocht, die 's avonds gehouden wordt, waarbij de creaties en deelnemers zelf verlicht zijn door middel van verschillende soorten licht. Tijdens dit evenement zal iedereen weer kunnen genieten van schitterende en sfeerrijke creaties die door de donkere straten van Well rondtrekken. Deelnemers Deelnemers komen vanuit de gehele regio. Om de kwaliteit te verhogen gaan er dit jaar maximaal 60 startnummers van start. Dat houdt in dat er ook dit jaar weer circa 1.000 deelnemers zijn. Deze deelnemers zorgen ervoor dat er door de aardedonkere straten naar schatting een miljoen lichtjes rondgaan. Lichtjesbal Na afloop zal er een prijsuitreiking zijn voor alle deelnemers. Deze vindt plaats op het zgn. lichtjesbal, waarbij de deelnemers zelf voor de verlichting zorgen. De uitslag wordt vastgesteld door een deskundige jury. Ook zal dan de publieksprijs uitgereikt worden. Er zijn vier categorieën Enkelingen, kleine groepen, grote groepen en wagens. Opstellen en start Het opstellen begint vroeg. Iedere minuut komt er één grote creatie aangereden. Dat houdt in dat de eerste deelnemers al om 17.15 uur beginnen met opstellen. Alleen al naar het opstellen keken vorig jaar circa 2.500 mensen. De start is om 19.00 uur en de optocht zal tot circa 21.00 uur duren. Aanmelden Inschrijving en aanmelding voor deelnemers is mogelijk tot 2 februari 2009 via de website van de organiserende vereniging: www.maasjoerts.nl. Echter, er geldt een maximum van 60 startnummers. Informatiebijeenkomst Op donderdag 15 januari 2009 is er een informatiebijeenkomst voor deze deelnemers. Hierbij komen alle zaken aan de orde die voor deelnemers van belang zijn. De bijeenkomst wordt gehouden café restaurant Vink, aan de Sterrenbos te Well. De avond start om 20:00 uur. t i

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 16