Liedjesmiddeg 2009 KERSTBOOM VERBRANDING Karklingels en Karklingelinnekes, NOSTRUM Names CV de Karklingels wille weej ollie allemaol en fantastisch goed, gezellig en gelukkig 2009 wense! Kommende zondag is ut wer zowied, de jaorlikse liedjesmiddeg ien den Oesterham! Os aege Aacht vur Elluf hed zich wer tot ien de puntjes vurbereid en de zangers en zangeresse hebben de stembanden opgepompt en zien d'r klaor vur. Kortum ut neeje carnavalsseizoen kan beginne!! Umdat we dit jaor en ongekend groeët antal dieëlnemers hebbe, motte we ok lekker op tied beginne! Daorum zulle dit jaor de urste artieste same mit Aacht vur Elluf urn 14.30 op de bühne staon. Kom dus zondagmiddeg 11 Jannewari lekker op tied naor den Oesterham urn alle Aostrumse zangers en zangeresse en hart onder de riem te staeke en um der enne gezellige middeg van te make. Dit jaor hebbe we vanwege de kredietcrises en de groeiende opwerming van de waereld beslote um gen tekstbriefkes uut te daele beej binnenkomst. Vur degene die toch gaer mit wille zinge of laeze kunde zondagmerge 10 jannewari vanaf 08.00 uur alle tekste downlaoden en afdrukken via www.karklinaels.nl. Weej zien ollie allemaol gaer zondag ien den Oesterham! Commissie Liedjesmiddeg Op zaterdag 10 januari organiseert de Dorpsraad de kerstboomverbranding op een perceel van de familie Linders. Dit perceel is te bereiken vanaf de parkeerplaats bij begraafplaats "Trans Cedron". De bomen kunnen tussen 15.30 uur en 16.30 uur gebracht worden voor elke boom krijg je een lot. De verbranding begint rond 16.30 uur en aansluitend vindt de prijsuitreiking plaats. Dorpsraad Oostrum LUB AANAVAIS

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 15