KERSTBOOM VERBRANDING o ik abonneer mij op het Oostrum's Weekblad voor 9,00 per jaar. o Ik ben reeds geabonneerd en wil voortaan gebruik maken van de mogelijkheid tot automatische incasso. Op zaterdag 10 januari organiseert de Dorpsraad de kerstboomverbranding op een perceel van de familie Linders. Dit perceel is te bereiken vanaf de parkeerplaats bij begraafplaats "Trans Cedron". Mocht dit door weersomstandigheden slecht bereikbaar zijn dan worden de bomen bij de Watermolen verzameld. In de uitgave van 8 januari wordt aangegeven hoe en waar een en ander gaat plaats vinden. Dus let op! Voor nu, fijne feestdagen. Betaling via automatisch incasso stelt ons in de gelegenheid het abonnementsgeld elk jaar tijdig te innen, zonder dat we bankkosten moeten betalen. Dit is alleen mogelijk als het formulier volledig is ingevuld. Het ingevulde formulier kunt u retourneren bij het administratieadres. Buitenhof 13. 5807 BW Oostrum. Heeft u vragen over een en ander dan kunt u altijd contact opnemen A. Linskens tel. 0478-550566. Naam en voorletters: Adres: Postcode:Plaats: Bovengenoemde verleent hierbij tot wederopzegging machtiging om, van hieronder genoemde rekening, het jaarlijks verschuldigde abonnementsgeld voor het Oostrum's Weekblad automatisch te incasseren. Bankrekeningnr.:Girorekeningnr.: Plaats:Datum: Handtekening: Voorwaarden automatische incasso: Als er in de toekomst een wijziging in abonnementsgeld plaatsvindt dan wordt u, voor de automatische incassering, hiervan in kennis gesteld. Indien u het niet eens bent met het automatisch geïncasseerde bedrag kunt u, tot 30 dagen na datum van afschrijving, het volledige bedrag terug laten storten met de gele terugboekings-kaart. Verder kunt u altijd de machtiging, zonder opgave van reden, weer intrekken d.m.v. de rode intrekkingskaart. Beide zijn verkrijgbaar bij uw bank of op het postkantoor. Natuurlijk kunt u ook contact op nemen met de administratie van het Oostrum's Weekblad.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 24