KLEURWEDSTRIJD KERSTBOOM VERBRANDING S.V. OOSTRUM wensen iedereen fijne feestdagen en een gelukkig, gezond en sportief 2009 Voor kinderen tot en met 12 jaar organiseren wij naast de kerstboomverbranding dit jaar ook een kleurwedstrijd. In dit weekblad staat maar 1 kleurplaat, maar wil je thuis met meer kinderen mee doen dan kun je de kleurplaat ook downloaden via onze website www.dorpenvenray.nl. Er zijn enkele leuke prijzen te winnen voor de kinderen die de mooiste kleurplaat inleveren. De prijswinnaars worden in de loop van januari in het Oostrum's Weekblad bekend gemaakt. Dus doe allemaal je best en maak er wat moois van! Dorpsraad Oostrum. Op zaterdag 10 januari organiseert de Dorpsraad de kerstboomverbranding op een perceel van de familie Linders. Dit perceel is te bereiken vanaf de parkeerplaats bij begraafplaats "Trans Cedron". Mocht dit door weersomstandigheden slecht bereikbaar zijn dan worden de bomen bij de Watermolen verzameld. In de uitgave van 8 januari wordt aangegeven hoe en waar een en ander gaat plaats vinden. Dus let op! Voor nu, fijne feestdagen. Trainingen 2009 starten weer op: Maandag 12 januariafdeling jeugd (niet alle elftallen starten gelijk) Dinsdag 13 januari: selectie Dinsdag 13 januari: dames Donderdag 15 januari: lagere elftallen Wijziging ledenadministratie per 01-01-2009: Hans Sterk, Stationsweg 104, 5807 AC Oostrum, tel: 06-22686511 gaat de ledenadministratie per 1 jan 2009 overnemen van Renate van Goch. Renate bedankt voor je inzet voor de ledenadministratie..

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 18