r-%SNÈÈÊ% Oostrum klopt ACVW in spektakelstuk In week 1 van 2009 zal er géén Oostrums weekblad verschijnen. PROGRAMMA ZONDAG 14 DECEMBER Tijd RK SV FCV 1 S.V. Oostrum 1 14.30 Wittenhorst 3 S.V. Oostrum 2 11.30 S.V. Oostrum 3 SVS 1 10.00 S.V. Oostrum 4 Leunen 6 11.30 S.V. Oostrum 5 TOP'27 3 09.30 Holthees 3 S.V. Oostrum 6 11.00 Rood Wit'62 DA1 S.V. Oostrum DA1 11.00 Oostrum was afgelopen zondag in de thuiswedstrijd tegen ACVW een ploeg met twee gezichten. De in de eerste helft slap spelende thuisploeg keek na twintig minuten al tegen een 0-2 achterstand aan maar rechtte de rug en herstelde de schade in de tweede helft: 4-2. De gasten uit Venlo begonnen vele malen feller aan de wedstrijd en de Oostrummers kwamen overal op het veld een stapje te laat en liepen achter de feiten aan. Het gebrek aan scherpte bij de thuisploeg resulteerde al na twintig minuten in een 0-2 achterstand door twee prachtige vrije trappen van Herve da Silva. Oostrum slaagde er niet in de wedstrijd te kantelen en kwam nog goed weg toen Da Silva op de bovenkant van de lat kopte. Even later moest Oostrum noodgedwongen een wissel toepassen die achteraf zeer goed uit zou pakken. Stan Janssen was hard in aanraking gekomen met de elleboog van een ACVW-speler en moest met een gapende hoofdwond van het veld. Arjan Kempen kwam in zijn plaats en uitgerekend de Oostrumse supersub scoorde op slag van rust met een kopbal uit een corner de belangrijke aansluitingstreffer: 1-2. Na de thee kwam de Oostrumse ploeg als herboren uit het kleedlokaal. ACVW werd nu wel vanaf het eerste moment bij de strot gegrepen en de gasten werden meteen teruggedrongen op de eigen helft. De Oostrumse druk leidde al snel tot de gelijkmaker van Bastian Bouwsema die het leer van dichtbij binnenknalde nadat een kopbal van Kempen voor zijn voeten kwam: 2-2. De gasten leken van slag en Oostrum maakte daar een paar minuten later optimaal gebruik van. Ruud Custers passeerde zijn tegenstander en legde de bal terug op Arjan Kempen die van dichtbij de 3-2 binnenprikte. Oostrum gebruikte de energie die het de eerste helft niet had verspeeld nu in het opjagen van de tegenstander. Resultaat hiervan was dat de kansen voor de thuisploeg zich opstapelden terwijl doelman Ralph Kessels de tweede helft vrijwel niet meer in actie hoefde te komen. Uit de vele grote mogelijkheden werd echter niet gescoord mede doordat de grensrechter van de gasten er een paar keer behoorlijk naast vlagde. Een kwartier voor het einde van de wedstrijd besloot de scheidsrechter een afkoelingsperiode in te lassen omdat hij het onfrisse commentaar van een of meerdere ACVW-supporters meer dan zat was. Beide ploegen kwamen na een pauze van tien minuten het veld weer op maar in het spelbeeld zou weinig verandering komen. Oostrum miste nog een paar riante kansen alvorens in de 88e minuut de definitieve beslissing zou vallen. De sterk ingevallen Kempen legde vanaf de achterlijn terug op de meegelopen Rik Schlepers die de bal in twee instanties achter de kolossale doelman van de gasten schoot: 4-2. Hiermee was de wedstrijd beslist en door het puntenverlies van de concurrentie is Oostrum nu opgeklommen naar de tweede plaats van de ranglijst. Raadpleeg te allen tijde het pubiicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen ■--A CA.REDftkTiE

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13