Oostrum op karakter naar derbywinst "Periodiek" tel: 582877. KLACHTEN OVER BEZORGING In een spannende derby tegen de buren van SV United heeft Oostrum de drie punten in eigen huis kunnen houden. Door drie treffers van Ruud Custers scoorde de thuisploeg één keertje meer dan de gasten uit Meerlo-Wanssum: 3-2. Oostrum begon niet sterk aan het duel en leek pas wakker geschud na de openingstreffer van de gasten in de 10e minuut. Een vrije trap van net buiten het strafschopgebied werd hard en laag ingeschoten. Doelman Ralph Kessels kreeg de bal niet klemvast en de Oostrumse defensie kwam te laat toen Rick Tax van dichtbij de 0-1 binnentikte. Hierna pakte Oostrum de zaken wat daadkrachtiger aan en kreeg het een paar kansen om gelijk te maken. Dit lukte pas in de 25e minuut. Een kort genomen corner werd door Ruud Custers voor de goal geslingerd en tot ieders verbazing viel de bal bij de tweede paal binnen: 1-1. Tot de rust golfde het spel op en neer en testten beide partijen een keer het aluminium. Eerst zag Freddy van de Munckhof namens United een poging van grote afstand op de lat uiteenspatten. Even later raakte Bastian Bouwsema voor Oostrum de paal met een knappe volley. De gelijke stand bleef dus tot de rust op het bord staan. Het tweede bedrijf speelde Oostrum stukken beter dan in de eerste vijfenveertig minuten. Er zat veel meer snelheid en scherpte in het Oostrumse spel en dat leverde al gauw een aantal kansen op. Zo stuitte Rik Schlepers na een dubbele één-twee door het hart van de verdediging op de United-doelman waarna Chris Wilschut in de rebound overkopte. United had tot een kwartier voor tijd weinig in te brengen en had het aan hun doelman te danken dat er een kwartier voor tijd nog steeds geen verandering in de stand was gekomen. Want ook op goede doelpogingen van Ruud Custers en Arjan Kempen had de sluitpost knappe reddingen in huis. In de 75e minuut kwam Oostrum echter goed weg toen Geurt Clevers na een snelle counter vrij voor doelman Kessels opdook. Het beheerste stiftballetje van de United spits rolde tot opluchting van de thuisploeg via de paal het veld weer in. Niet veel later leek Oostrum de strijd dan toch in haar voordeel te beslechten. Chris Wilschut draaide de bal vanaf de linkerkant voor het doel waar Ruud Custers voor de doelman kwam en binnenknikte: 2-1. United, dat lange tijd tevreden leek met een puntendeling, moest nu weer voor de aanval kiezen en maakte in de 87e minuut gelijk. Oostrum kreeg de bal na een corner niet weggewerkt waarbij de scheidsrechter een slim handsballetje van aanvoerder Clevers niet opmerkte. De bal kwam vervolgens voor de voeten van Roel Vissers die van dichtbij binnenschoot: 2-2. Met het naderende eindsignaal zette Oostrum nog een keer aan. De bal kwam bij Chris Wilschut wiens strakke voorzet Custers bereikte die de bal met de punt van de schoen controleerde en vervolgens beheerst binnenschoot: 3-2. Vlak hierna klonk het eindsignaal en kon Oostrum met veel pijn en moeite drie verdiende punten bijschrijven. Dinsdagavond speelt Oostrum voor de beker in en tegen derdeklasser Helden, waarna zondag ACVW op bezoek komt. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15