Kerstdriebanden JAARLIJKSE KAARTAVOND S.V. OOSTRUM Donderdag 18 december, voor alle leden van de SVO! Zoals gewoonlijk kan er weer gekaart worden om platsen en diverse soorten worst! Aanvang 20.00 uur - kantine SVO Kopij vóór plaatsing in week 52 (De Kerstweek) graag aanleveren VÓÓr Zondag 21 December 22.00 uur. W Kleuskens 0478 58 80 77 Ook dit jaar zullen wij weer om de begeerde kerstdrieband wisselbeker gaan strijden. Dit jaar zijn er enkele plaatsen vrij voor gastspelers, dus heb je zin om een keer mee te doen Geef je dan op. Wie zoeken wij: Inwoners uit oostrum Mensen die interesse hebben in de biljartsport ledereen die het leuk lijkt om een keer mee te doen aan dit geweldige feest. We spelen in ons gezellig in kerstsfeer uitgedoste klublokaal café Back in Time, waar voor deze gebeurtenis speciaal een tweede biljart geplaatst wordt door Ronald en Marij. Denk niet te zwaar over het driebanden want wij spelen volgens een speciaal systeem dat iedereen gelijke kansen geeft, het verleden heeft dan ook al vele verrassende winnaars Gekend. Speeldata zijn: Za 27 december vanaf 11.00 uur tot ongeveer 20.00 uur Ma 29 december vanaf 20.00 uur Di 30 december vanaf 20.00 uur Opgave dient voor 5 december te gebeuren op onderstaand telefoonnummer alwaar u ook terecht kunt voor al u andere vragen. Hebt u misschien geen tijd op alle dagen maar heeft u wel interesse in het spel of de vereniging kom dan gerust binnen lopen en proef de sfeer en stel gerust uw vragen. Wedstrijdleider; MflNbE REDfiKTlE

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 17