SINTERMERTE De kaartverkoop voor de beide zittingsavonden is afgelopen zondag gestart. De zaterdag is inmiddels al uitverkocht en voor de vrijdag zijn er nog ca. 50 kaarten. Zoals elk jaar geldt vol vol. De leden kunnen de entreekaartjes voor één van de zittingsavonden (21 en 22 november) tot zondag 9 november a.s. afhalen bij Jurgen van Soest Ooster Thienweg 1a. Vrije verkoop is op zondag 9 november van 12.00 uur tot 14.00 uur in 't Ailemanscafé. De prijs van de entreekaarten voor de zitting in de vrije verkoop bedraagt €11,= Wat houdt het lidmaatschap 16=) in Gratis entree of korting bij alle carnavalsactiviteiten (voor de zitting wel entreekaart afhalen). Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij Roland van Soest, Geeststraat 4, (tel. 06-20365704), via e-mail karklingels@home.nl. Het is alweer zover, a.s. zaterdag 8 november vieren we Sintermerte. We beginnen met een gezinsviering, aanvang 18.00 uur. De kinderen brengen hun lampionnetje mee naar de sfeervol verlichtte kerk Natuurlijk ontbreekt Sintermerte en de bedelaar niet en het paard Sarah zal mooi op zijn baasje wachten buiten. Ook is er natuurlijk het blokfluit groepje en een heleboel kinderen doen actief mee aan deze viering. Na afloop van de viering gaan we in een echte Sintermerte optocht, Sintermerte en Sarah voorop in de stoet, gevolgd door de bedelaar en de kinderen met hun lampionnen,naar het kampvuur, op het schoolplein. Hier zal onder het genot van een warm vuurtje, een lekkere kop warme chocolademelk, een heerlijke wafel en een stukje muziek, genoten worden van de sfeer. Het plaatje zou compleet zijn als er langs de route wat sfeerverlichting of een verlichtte pompoen te vinden is, dit maakt het extra gezellig. De route is als volgt; vanuit de Mgr.Hanssenstr., rechtsaf de Vlasakker in, linksaf naar de Randerade, rechtsaf naar wederom de Randerade, linksaf naar het Buitenhof, weg vervolgen naar de Gildestraat, recht oversteken en het schoolplein op. Tussen 19.00 uur en 19.30 uur zal de optocht door dit stukje van Oostrum trekken. Wat ons betreft graag tot ziens op a.s.zaterdag, aanvang 18.00 uur in de kerk. )OSTRUM Namens de ouderraad met vriendelijke groet; Monique Martens en Liedy Janssen. LUB AKNAVAIS

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5