Si Hallo beste kinderen, 37e jaargang nr. 43 6 november 2008 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. WWm Hier is al weer mijn allereerste berichtje vanuit Spanje speciaal voor jullie! Jawel een berichtje van Sinterklaas. Ik zit nu nog wel in Spanje, maar nog even en dan ga ik mijn boot weer pakken en vaar ik naar het mooie Nederland. Mijn pieten en ik hebben hier heel veel zin in. Heerlijk heb ik in mijn paleis nagenoten van alle mooie belevenissen in Nederland. Wat ik ook prachtig vond waren al die mooie tekeningen en vragen die ik van jullie heb gekregen Geweldig!!!!!! Nu leek het me leuk om ook dit jaar weer de mooie brievenbussen binnen bij het Rommelhofke en de Meulebeek neer te zetten. Het zou super leuk zijn als jullie een mooie tekening, vraag, knutselwerkje of iets anders moois in de brievenbus gaan stoppen. In het Oostrums Weekblad zal ik een antwoord geven op een aantal vragen, dus bedenk een mooie vraag en wie weet staat jouw vraag wel in het blad. Tijdens de intocht in Oost rum zal ik in de Oester ham een prijsje geven aan een van de kinderen die iets moois heeft gemaakt. Goed idee, toch? Aan de slag dan allemaal! Veel plezier! Tot snel!!!Ill III Groeten aan alle kinderen Van Sinterklaas en de Pieten. OSTRUMS AMC reünie 12 december

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 1