ZORGCENTRUM HET SCHUTTERSVELD Bergweg 2 in Venray. Op zaterdag 25-en zondag, 26 oktober vindt tussen 10.00 uur en 16.00 uur Dus: zondag, 25 oktober - 10.00 uur - 16.00 uur. zaterdag, 26 oktober - 10.00 uur - 16.00 uur. Op woensdag 12 november a.s. is weer onzejaarlijkse "OLIEBOLLENACTIE" mm. Wij vragen 2.50 voor 5 oliebollen NOBEL Bruihft-bhcj' •WWW.petervandewatar.nl-huv^elijksmis-jubileum-receptie de handwerkverkoop/rommelmarkt van Handwerkvereniging 't Klöske plaats in het restaurant van Het Schuttersveld. Al het handwerk dat gemaakt is door de leden van deze vereniging wordt dan te koop aan geboden. Ongetwijfeld worden het weer gezellige, drukke dagen en natuurlijk hopen we dat u een kijkje zult komen nemen. Ook dit jaar is er weer volop keuze op het gebied van haken, breien en borduren. Om maar eens wat te noemen: truien sokken, slofjes en bedsokken schorten, pannenlappen en dekservetten ontbijtlakens tafelkleden mutsen, handschoenen en dassen wenskaarten en kettingen kussens, knuffels en ballen klein haak - en borduurwerk tassen carnavals artikelen en nog veel en veel meer. U zult verrast zijn als u ziet wat voor moois er ook dit jaar weer in de kramen ligt. Er is vast wel iets voor u bij en voor de prijs hoeft u het zeker niet te laten. Op zaterdag zijn er o.a. prachtige, handgemaakte poppen te koop. De opbrengst gaat naar Braille Without Borders van Venraynaar Paul Kronenberg. Tevens kunt u zich laten informeren over het Vrijwilligerswerk in Het Schuttersveld. Ook de rommelmarkt is dus weer present evenals de loterij en het enveloppenspel. De opbrengst van de loterij en rommelmarkt is voor materialen, die nodig zijn voor de Verenigingen van het Schuttersveld. De trekking van de loterij is 's zondags om 16.00 uur en wordt gevolgd door een tombola.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 22