Agenda 2009 Abonnees mogen gratis kopij aanleveren Kopij dient maandagavond uiterlijk 18.00 uur ingeleverd te zijn via e-mail of op de Val ken kampstraat 14. li 11 Januari 17 Januari 24 Januari JANUARI FEBRUARI Liedjesmiddag (D'n Oesterham) CV De Karklingels Prinsebal (D'n Oesterham) CV De Karklingels Jeugdprinsebal (Café-Zaal Back in Time) CV De Karklingels 07 Februari 20 Februari 21 Februari 22 Februari 23 Februari 24 Februari 25 Februari MAART Klingelbal (met uitreiking van de Orde van Verdienste) (D'n Oesterham) Schoolcarnaval Receptie Prins (D'n Oesterham) Carnaval Carnaval Carnaval Aswoensdag CV De Karklingels CV De Karklingels CV De Karklingels CV De Karklingels CV De Karklingels 21 Maart 30 Maart Lenteconcert Kledinginzameling Aostrumse Zangkompeneej 't Rommelhöfke MEI 17 Mei Mariaprocessie met Mgr. E de Jong Parochie U als abonnee mag voortaan gratis kopij aanleveren onder de volgende voorwaarden, uw advertentie is: niet commercieel niet politiek niet anoniem, opgave van een advertentie kan alleen onder vermelding van uw naam, adres en telefoonnummer. Dit betekent dat bv. geboorte, huwelijks- en overlijdensberichten voortaan gratis worden geplaatst. Voor advertenties die aan genoemde voorwaarden niet voldoen gelden de volgende tarieven, deze dienen direct bij plaatsing te worden voldaan: 1/8 A4 3 euro %A4 6 euro 1/2 A4 11 euro 1 A4 22 euro De verenigingstarieven blijven hetzelfde dus op het factuurbedrag wordt ook dit jaar weer tot 50 euro in mindering gebracht. Verenigingen met een besteding tot 50 euro hoeven dus niet te betalen voor hun publicaties, de overige verenigingen krijgen een korting van 50 euro.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 16