Dode bomen broekbos Oostrum. Aan alle inwoners van Oostrum Wanneer komen de bladkorven. De bladeren beginnen te vallen en het zou erg fijn zijn als ze eerder dan andere jaren neergezet worden. De suggestie komt om in Oostrum net als op andere plaatsen een verwijzing te doen naar belangrijke plekken in het dorp. Dit wordt als een goede suggestie ervaren en zal nader uitgewerkt worden. Mevr. Heesbeen meldt dat de pleinstickers helaas beschadigd zijn. Er zijn gesprekken geweest tussen de basisschool en de peuterzaal om te kijken wat zij voor elkaar kunnen betekenen. Vanaf 10 september is er een actieweek verkeer. Donderdag 16 september is een landelijke actiedag genaamd "Op voeten en fietsen naar school". De Meulebeek is regionale actieschool Er zullen deze week verschillende activiteiten rond en in de school zijn. 11. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en dankt iedereen voor de inbreng. In 2006 is door de gemeente onderhoudswerk uitgevoerd in het broekbos aan de achterzijde van de Randerade. De gemeente schreef in een brief aan de dorpsraad dat er nu 7 nagenoeg dode essen staan. Deze hebben vermoedelijk te lang met hun wortels in het water gestaan vanwege het natte weer dit voorjaar en zomer. Om de veiligheid in het bos te garanderen zullen de bomen gerooid worden met uitzondering van de boom die over de poel gevallen is. De uitvoering start vrijdag 24 oktober. Volgens de planning worden de bomen vrijdag omgezaagd en op zaterdag worden de takken en het hout verwijderd. Het werk is weersafhankelijk dus er kan van de planning afgeweken worden. Tijdens de werkzaamheden zal de toegang tot het bos worden afgesloten in verband met de veiligheid. De gemeente vraagt begrip voor enige overlast van geluid van machines. De takken die vrijkomen worden weer versnipperd over het pad zodat deze goed begaanbaar blijft. Van onze wijkagent Roel Coppus ontvingen wij als dorpsraad het bericht dat de politie constateert dat er geregeld vrachtauto's geparkeerd staan in de wijken c.q. woonstraten. Veel inwoners ergeren zich hieraan en het is een ongewenste situatie bezien vanuit het oogpunt van de verkeersveiligheid. Het is bekend dat dit niet is toegestaan, zie hiertoe de borden die geplaatst zijn bij de ingang van het dorp. De politie Venray heeft te kennen gegeven dat zij strenger gaat toezien op dit parkeerverbod voor vrachtwagens en zullen verbaliseren. Een overtreding zal gestraft worden met een boete van 60,00 per overtreding. Het leek ons als dorpsraad verstandig u hierop te attenderen. Dorpsraad Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 8