Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3, 5307 BI OOSTRUM Tel. (0478) 510713, e-mail: m of leu re n@ho men internet: www.dorpersv9nrav.ni Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 9 september Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet de aanwezigen welkom. 2. Vaststelling van de agenda Bij punt 6 wordt niet alleen afscheid genomen van Toon van Soest maar ook van Annemarie Linskens. Dit punt wordt verzet naar 9a. Ingevoegd wordt punt 9b. Kennismaking met onze nieuwe wethouder Elly van Dijk. Op de volgende agenda komt een nieuw punt, de actielijst, deze zal voor de rondvraag behandeld worden. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Er zijn brieven binnengekomen i.v.m. de evaluatie parkeerduurbeperking. Deze worden onder punt 7 behandeld. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 10 juni 2008. Deze worden ongewijzigd vastgesteld. 5. Gebiedsgericht werken - De gemeente Venray houdt zich momenteel bezig met de ontwikkelingen rond de gevestigde bedrijven aan de van Broekhuizenstraat. Wanneer er duidelijkheid is worden we hier over geïnformeerd. - Dhr. Lenssen heeft het idee om ons te laten informeren over de subsidies bij energiebesparing en milieu, (bijv. zonnepanelen en hemelwaterafvoer).De vergadering vindt dit een goed idee en zal dit in een volgende vergadering inplannen. Hier dient dan extra bekendheid te worden gegeven aan de inwoners. - Henk Verstegen heeft gevraagd of we een andere dinsdag dan de tweede dinsdag als vergaderdag willen nemen. We hebben liever dat om de maand iemand van de gemeente aanwezig is dan een verandering van de dag. Dit kan ook iemand anders zijn dan Henk Verstegen. Als allerlaatste mogelijkheid verhuizen we naar de derde dinsdag van de maand. (N B.: na de vergadering is gebleken dat dit knelpunt is opgelost omdat de wijkraad Centrum vanaf 2009 op een andere dinsdag vergadert). - Naar aanleiding van het rapport over de accommodaties in Oostrum is er een gesprek gepland op 22 september om 20.00 uur met de Gemeente Venray, KBO, stichting De Oesterham, de voorzitter van commissie maatschappelijke zaken en het dagelijks bestuur van de dorpsraad. Locatie d'n Oesterham. - Toon van Soest stopt met de dorpsraad maar is bereid gebiedsgericht werken voort te zetten. Het dagelijks bestuur komt hier op terug. 6. Dagelijks bestuur Mondeling verslag dorosradenoverlea Verslag van 7 iuli De Investeringsgelden Stedelijke Vernieuwing worden ingezet om het veiliger maken van de schoolomgevingen te versnellen. Dit zou eerst gefaseerd gebeuren maar zal met de extra gelden nu voor 1 januari 2009 afgerond zijn.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5