SVO Oostrum afd. korfbal Beste Spelers van SVO Afdeling Korfbal, De speler van Oostrum 1 - Gazellel is: Roy Lucassen De Jeugdspeler van de thuiswedstrijd! De jeugdspeler zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speler mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Hij krijgt een knuffel in Oostrum tenue die hij bij zich mag houden tot de volgende speler aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speler van de week alles meedoen. Hij brengt in Oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en mag een doorloopbal doen in de eerste helft, vanaf de bank kan hij de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag hij meeluisteren en na de wedstrijd mag hij de scheidsrechter bedanken. En natuurlijk zullen wij de speler van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. Ik ben de enige speler (lees jongen) in het team en ik vind het geweldig dat ik gekozen ben voor de beste speler. Ik speel volgens mij al wel 4 jaar bij SVO Afdeling Korfbal en vind het leuk om het te doen. ledereen denkt dat het een meiden sport is maar ik laat zien dat dat niet is. De meiden van de tegenstanders kijken altijd verbaasd als ik tegenover hun sta in het veld. De laatste wedstrijden hebben we goed gespeeld. Volgens mij maken we dikke kans om het seizoen te winnen. Kampioentjes, daar gaan voor. Toch, he meiden. Toch wil ik graag nog een oproep doen voor sportieve jongens die mee willen doen. Van oorsprong is het een gemengde sport dus helemaal niet raar hoor. De beker en beer zal door Henri overgedragen worden aan We verwachten Roy Lucassen op 5 okt. om 10:15 uur op het sportpark de Spar in Oostrum In Oostrum Shirt!) Leiding SVO Korfbal

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5