Oostrum in slotfase naar verdiende zege CRIZLY PIKANT NU 5 HALEN 3 BETALEN '7 Oostrum miste afgelopen zondagmiddag een handvol spelers maar wist toch zonder al teveel problemen de winst te pakken in de thuiswedstrijd met DEV Arcen: 3-1 De thuisploeg had duidelijk geleerd van de zwakke openingsfase van de week ervoor en begon sterk aan de wedstrijd. Al in de 5e minuut resulteerde dit in de openingstreffer. Spits Roy van Delft week uit naar de rechterkant, passeerde zijn directe tegenstander en leverde een perfecte voorzet af op Ruud Custers die met een kopbal DEV-doelman Peter Engels kansloos liet: 1-0. In de fase hierna kwam Oostrum nog een paar keer dicht bij een tweede treffer. Deze viel echter niet en langzaam maar zeker verloor Oostrum de greep op de wedstrijd. Enigszins gelukkig kwamen de gasten uit Arcen na een half uur spelen op gelijke hoogte. Een lange trap van achteruit viel achter de Oostrumse verdediging en goaltjesdief Marcel van 't Hek prikte de bal langs de uitgekomen Ralph Kessels: 1-1. Met een gelijke stand op het bord begonnen beide ploegen aan de tweede helft. Net als de eerste helft startte Oostrum weer beter dan de tegenstander maar nu hield de ploeg dit wel tot het eindsignaal vol. De sterkere thuisploeg legde een aantal soepel lopende aanvallen op de mat maar het ontbrak een beetje aan scherpte voor de goal. In verdedigend opzicht kwam Oostrum niet of nauwelijks in de problemen maar de bevrijdende treffer liet lang op zich wachten. Uiteindelijk viel deze in de 82e minuut op wel heel curieuze wijze. Een vrije trap van Ruud Custers werd vanaf de linkerzijde van het veld op het hoofd van Bastian Bouwsema gelegd. De middenvelder kopte op fabuleuze wijze richting de benedenhoek maar een meter voordat de bal de doellijn zou passeren blies de scheidsrechter op zijn fluit. Het thuispubliek juichte voorzichtig, Oostrumse spelers keken elkaar verbaasd aan en de DEV- spelers dachten dat de treffer wellicht geannuleerd zou worden. De scheidsrechter wees echter resoluut naar de middenstip en maakte daarmee aan alle onduidelijkheid een einde. Met nog zo'n tien minuten op de klok moest DEV plotseling de aanval kiezen waardoor Oostrum veel ruimte kreeg om de wedstrijd te beslissen. Dat gebeurde in de slotminuut toen via een counter uit het boekje Roy van Delft alleen voor de keeper kwam. Het schot van van Delft werd in eerste instantie nog door Peter Engels gekeerd maar vervolgens was de DEV-goaiie kansloos toen invaller Dave Gerritsen de rebound binnenknikte. Vlak hierna blies de over het algemeen goed leidende arbiter voor het eindsignaal en kon Oostrum weer drie punten aan het totaal toevoegen. Komende zondag wacht in Tienray de altijd beladen ontmoeting met TOP'27. J Aanbiedingen geldig van 2 t m 8 Oktober 2008 Goudfrik v. lieshout 40 stuks Gegaarde kip sate schnitzel 6 stuks Van 12,65 VOOf 1 0,95 Van 5.80 VpOr 4,95 Bami blokken extra pittiglO stuks Frites Mc cain gewoon of mini 2,5 Kg Van €5.60 VOOT 4,25 Van 3,95 VOOf 3,20 Aardappel schijfjes Mc Cain 2,5 Kg Van €4,95 VOOT 3,95 Kaas souffle 10 stuks Van 4,40 Voor 3,25 Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden Maandag: 13.00 - 18.00 uur Dinsdag t/m Vrijdag: 09.00 - 12.00 uur en van: 13.00 - 18.00 uur Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13