Oostrum vecht zich langs Meiderslo VOOR AL UW OP MAAT GEMAAKT ZEILWERK. Zeil-en Zadelmakerij J.Creemers V.O.F.. Wanssumseweg 19, 5807 EA OOSTRUM. Tel. 0478-532956—Fax 0478-532839. www.zeilenzadelmakerijcreemers.nl lnfo@zeilenzadelmakerijcreemers.nl Oostrum heeft de lastige uitwedstrijd tegen Meiderslo tot een goed einde weten te brengen. Door vlak voor en na de rust te scoren boog Oostrum de eerder opgelopen achterstand om in een krappe 1-2 overwinning. Meiderslo kwam vele malen beter uit de startblokken dan Oostrum en raakte al in de tweede minuut de paal. Niet veel later leek de thuisploeg al een vroege voorsprong te pakken maar de kopgoal van de thuisploeg werd afgekeurd wegens buitenspel. Na de verrassend sterke start van Meiderslo herpakte Oostrum zich enigszins en volgde er een fase met kleine kansen voor beide ploegen. Na ongeveer een half uur spelen kwam de thuisploeg verdiend op voorsprong na mistasten van de anders zo betrouwbare doelman Ralph Kessels: 1-0. Oostrum deed er na deze tegentreffer een schep felheid en agressie bovenop in een poging de wedstrijd te doen kantelen. Dit resulteerde vlak voor rust in de gelijkmaker toen een afgeslagen corner door Rik Schlepers met links via de onderkant van de lat werd binnengevolleerd: 1-1 Waar Oostrum op een mooi moment voor rust wist te scoren deed het dat ook vlak na de thee. Arjan Kempen zette goed door na een diepe bal van Ruud Ousters en tikte de bal langs de uitgekomen Melderslose doelman. De meegelopen Chris Wilschut gaf vervolgens voor alle zekerheid de bal net voor de lijn het beslissende tikje: 1-2. De thuisploeg ging hierna meteen op jacht naar de gelijkmaker en er ontspon zich een boeiend gevecht waarin goed voetbal overigens ver te zoeken was. Meiderslo werd nu gedwongen zelf het spel te maken maar dat kwam tegen een, in de tweede helft, feller spelend Oostrum niet uit de verf. Uitgespeelde kansen werden er dan ook niet gecreëerd en de Oostrumse defensie hield dan ook redelijk eenvoudig stand. Vlak voor het einde had Oostrum de wedstrijd definitief kunnen beslissen maar invaller en debutant Stef Fleurkens schoot in kansrijke positie over. Ook Meiderslo kwam nog eenmaal dicht bij een treffer nadat er in de Oostrumse doelmond een geweldige scrimmage was ontstaan doordat de bal maar niet weggewerkt kon worden. Na 53 minuten voetballen in de tweede helft floot de vriendelijke, maar niet al te sterk fluitende arbiter voor het einde. Komende zondag speelt Oostrum op eigen veld tegen wederom een stugge tegenstander als DEV-Arcen op bezoek komt. Schuifgordijnen Oogstwagens Aanhangwagenshuifen Boten Hoezen gereedschapskisten. Zwembadnetten-opvang bladeren. Gordijnen koe-varkens-pluimveestal. Afdekzeilen vrachtwagens-trailers. Schorten P.V.C. Prei-Melk-Asperges Beenkappen P.V.C. voor rozenteelt. Terrasafscheidingen met/en zonder Ruiten

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11