Bijzondere cursus 'De verhalen die we leven' Agenda 2009 GGZ Noord- en Midden-Limburg en de Universiteit Twente zoeken 55-plussers die mee willen doen aan de cursus 'De verhalen die we leven' en aan een onderzoek naar de effecten er van. De cursus 'De verhalen die we leven' is gericht op 55-plussers die behoefte hebben om 'op verhaal te komen', om het leven vervolgens nieuwe kleur te geven. De cursus helpt mensen om de balans op te maken als zij bijvoorbeeld last hebben van somberheid of spanningen. Onder deskundige begeleiding aan de slag met je levensloop, overdenken en misschien alsnog verwerken van verlieservaringen, conflicten of schuldgevoelens. Daarbij is het ook belangrijk om op zoek te gaan naar de meest waardevolle ervaringen. Zo ontdek je je eigen mogelijkheden en krachten en dat geeft je vaak een positief gevoel en nieuw elan. Eerder onderzoek toonde aan dat deelname aan de cursus 'De verhalen die we leven' in 35% van de gevallen verhindert dat klachten overgaan in een depressie. Het huidige onderzoek bekijkt of deelname aan de cursus ook de algehele gezondheid verbetert. Praktische informatie De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten van twee uur en wordt uitgevoerd in Venray. Deelname is gratis. Vragen en/of aanmelding? Neemt contact op met: Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid (IGG), telefoon 0478 - 527 066 of mail iqq@qqznml.nl Op de website www.deverhalendieweleven.nl vindt u meer informatie over het belang van onze persoonlijke geschiedenis, over de methode De verhalen die we leven en over het onderzoek. JANUARI 11 Januari 17 Januari 24 Januari Liedjesmiddag (D'n Oesterham) CV De Karklingels Prinsebal (D'n Oesterham) CV De Karklingels Jeugdprinsebal (Café-Zaal Back in Time) CV De Karklingels FEBRUARI 07 Februari 20 Februari 21 Februari 22 Februari 23 Februari 24 Februari 25 Februari Aswoensdag Carnaval Carnaval Carnaval Schoolcarnaval Receptie Prins (D'n Oesterham) Klingelbal (met uitreiking van de Orde van Verdienste) (D'n Oesterham) CV De Karklingels CV De Karklingels CV De Karklingels CV De Karklingels CV De Karklingels MAART 21 Maart Lenteconcert Aostrumse Zangkompeneej. MEI 17 Mei Mariaprocessie met Mgr. E de Jong Parochie Noord- en Midden-Limburg

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 16