A.D.O.R. -dag 28 september Van11.00 tot 13.00 uur Ballonnenkaartjes worden dit jaar, door tijdgebrek, niet door de kinderen huis aan huis verkocht, maar alleen op de groepsavonden in het gebouw en op de A.D.O.R.-dag. Dus: Kom allemaal naar de A.D.O.R.-dag en koop daar uw ballonnenkaartjes. 12. Rondvraag - Henk Verstegen heeft gevraagd of we de vergaderdag van de Dorpsraad willen verschuiven, om het Henk en Han Verkuilen mogelijk te maken ook onze vergadering te bezoeken. We vergaderen nu tegelijk met wijkplatform Centrum. De dorpsraadleden geven aan de tweede dinsdag van de maand liever vast te willen houden. Vraag is dan ook of wijkplatform Centrum de dag wil verschuiven. - Kan er een actiepuntenlijst gemaakt worden. Goed idee, zal opgestart worden. - We hebben prachtige wandelpaden, wanneer worden deze gemaaid? Dit is gemeld. Langs de beek wordt maar 2 keer per jaar gemaaid in verband met natuurbehoud. - Onze website heeft meerdere onbenutte mogelijkheden. Er moet eens over na gedacht worden wat we er mee willen doen. We zetten het op de agenda voor de volgende keer. - Zijn alle mensen die betrokken zijn bij de AED op de hoogte gesteld van de gang van zaken? Dit wordt nagevraagd. 13. Sluiting De vice-voorzitter sluit de vergadering, dankt iedereen voor de inbreng en wenst iedereen een fijne vakantie. De volgende vergadering is 9 september. Zoals elk jaar hebben we aan het begin van het seizoen de ADOR-dag Ook dit jaar kun je weer je spulletjes verkopen op de kindermarkt, vanaf 10.30 uur mag je je spulletjes komen neerzetten. Je kunt je op de ADOR- dag ook laten schminken, er is lekkers te koop o.a.; wafels, limonade en voor de ouderen koffie en thee. En zoals elk jaar is er ook een verrassing waar je aan mee kunt doen. Om 13.00 uur sluiten we deze dag of met het oplaten van de ballonnen. Kom allemaal; kinderen, pappa's, mamma's, broertjes, zusjes, vriendjes, vriendinnetjes enz. Tot 28 september, leiding en bestuur ADOR De (voorlopige) groepsavonden zijn in de even weken van 18:30u tot 19:30u: - dinsdag groep 4-5 - woensdag groep 6-7-8 - donderdag groep 3 Kinderen die wel bij A.D.O.R. willen, maar zich nog niet hebben opgegeven kunnen dit nog doen op de groepsavonden.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 9