6. Notulen openbare vergadering d.d. 13 mei 2008 Naar aanleiding van punt 3. Ons standpunt (keten bevinden zich op privé terrein en vallen onder de verantwoordelijkheid van de gemeente) had hier tussen gehoord. De notulen worden vastgesteld. 7. Gebiedsgericht werken De herziene prioriteitenlijst van het uitvoeringsprogramma is door de partners overgenomen. De nieuwe wet ruimtelijke ordening die 1 juli van kracht wordt, wil de gemeente direct toepassen bij de uitvoering van het DOP. Wat voor gevolgen dit voor het DOP zal hebben is nog niet duidelijk. 8. Dagelijks bestuur - Er is een uitnodiging van de gemeente binnengekomen voor een workshop Huisvesting Buitenlandse werknemers van 14.00 tot 17.00 uur op18 juni in De Witte Hoeve. - Bureau Spark die het leefbaarheid onderzoek uitvoert in opdracht van de gemeente heeft een bijeenkomst gepland op 19 juni om 20.00 uur in de Oesterham. Het is wenselijk dat zoveel mogelijk leden hier naar toe gaan. - Er is een persbericht geweest over de AED's. Volgens de informatie zal in de zomer van 2009 de gemeente Venray voorzien zijn van defibrillatoren. 9. Openbare ruimte De volgende zaken zijn afgehandeld: - Nabij de ingang van De Erck is een Amsterdammertje geplaatst - Het Amsterdammertje op de Witte Vrouwenstraat is verwijderd - Speelterrein Ghünebeek is ingezaaid. - Zwerfafval langs de spoorlijn is in de reinigingsronde van week 19 meegenomen. - De bomen aan de Mgr. Hanssenstraat zijn gesnoeid. Nog te doen: - Verlichting kunstwerk - Evaluatie parkeerbeleid - Het basketbalboard wordt voor de zomervakantie vervangen. 10. Maatschappelijke zaken - De brief aan de verenigingen waarin de behoefte aan informatie met betrekking tot verschillende onderwerpen gepeild wordt, is de deur uit. Men kan reageren tot 1 juli - Het rapport van Synthese heeft verder niets nieuws opgeleverd. Wel kan een samenvatting gemaakt worden van de wensen van de jeugd. Dit kan een handleiding zijn bij het opzetten van activiteiten of gemeenschappelijke voorzieningen. - Verder is er een opzetje gemaakt van de inloopavond voor nieuwe bewoners en andere belangstellenden, waar de diverse verenigingen zich ook kunnen profileren. Deze laatste moeten hiervoor benaderd worden. Het zal eind september begin oktober plaats gaan vinden. De uitnodiging komt 2 weken van tevoren in het Oostrums weekblad te staan dat huis aan huis verspreid zal worden. Rapportage overige activiteiten De activiteiten omtrent de website zijn overgenomen door Hans Berkel. 11. Dorpsontwikkeling Geen ontwikkelingen.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 7