SYNTHESE 50+ Sportkennismakingsactiviteiten Sportverenigingen en Senioren Sport Synthese li Op initiatief van de Jeu de Boules vereniging JBC Venray 80 is er een samenwerking ontstaan tussen een aantal sportverenigingen/ -organisaties en Senioren Sport Synthese. Het doel is om senioren (50+) kennis te laten maken met een breed (spel-) sportaanbod, dit om senioren te stimuleren om in beweging te blijven in het belang van een goede gezondheid voor de nog jonge (50+) maar ook voor de al oudere (65+) senioren. De nu deelnemende organisaties zien dit initiatief als een experiment. Bij het welslagen ervan is het de bedoeling om het aanbod uit te breiden door inschakeling van meer sportverenigingen in het werkgebied van Senioren Sport Synthese. De verenigingen die nu meedoen zijn; De jeu de boules vereniging JBC Venray 80. "U kent dat wel, op vakantie in Frankrijk en dan ziet u daar op het dorpspleintje of op de camping mensen aan het jeu de boulen. Dat zou ik in Venray ook wel eens Golfhorst "Gezelligheid en golfen gaan hier hand in hand" Hardloopcentrum Run for Health in Venray "Men verschijnt op basis van plezier, ontspanning en gezondheidsverbetering aan de start" Volleybalvereniging HOVOC in Horst "Wij zorgen voor een aangepast volleybalspel dat door vele ouderen in het land wordt beoefend en gewaardeerd" Tennisvereniging TCO in Oostrum "Limburg moet massaal sporten en daar haakt TCO op in door het bieden van sport en ontspanning" Tafeltennisvereniging Red Stars "Dat kleine pingpongballetje schenkt veel ouderen sportplezier, ook mogelijk in competitieverband" Senioren Sport Synthese "een breed aanbod dat méér bewegen voor ouderen stimuleert" De activiteiten vinden plaats in Week 39, 40 en week 41 en 42. (Gratis) Kennismakingslessen Golfhorst (maandag van 09.00 tot 11.00 uur) en Jeu de Boule Club Venray (dinsdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur) Week 43, 44 en week 45 en 46 Run for Health (maandagmiddag, vrijdagmorgen of zaterdagmiddag. Plaats en tijd wordt in overleg met de deelnemers bepaald) Tennisvereniging TCO op donderdagmorgen van 10.00 tot 11.00 uur Week 45, 46, 47 en 48 Tafeltennisvereniging Red Stars (dinsdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur) en Volleybalvereniging HOVOC (woensdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur) Senioren Sport Synthese heeft september als "Beweeg Maand" uitgeroepen. Ouderen kunnen de gehele maand september vrijblijvend deelnemen aan de activiteiten van Senioren Sport Synthese. Geïnteresseerde senioren (50+) kunnen hun interesse aangeven door invulling van onderstaand aanmeldingsformulier. U treft dit aanmeldingsformulier elders in dit blad en ook op de website van Synthese www.svnthese.nl Voor verdere inlichtingen Senioren Sport Synthese tel. 0478-517317 of via email seniorensport@synthese.nl

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 21