Grote Clubactie Crete Clubactie Grote Clubactie Grote Clubactie Programma zaterdag 6 september S.V. Oostrum vet. - Ysselsteyn vet. 16.00 bijeenk. 15.30 Programma zo AC.V.V.V. 1 SV United 3 S.V. Oostrum 3 S.V. Oostrum 5 SV United 4 Excellent DA1C Vanaf 13 september starten de jeugdleden van S.V. Oostrum weer met de verkoop van de grote clubactie loten. Komen ze bij u aan de deur? Twijfel niet en koop een lot! Voor maar 2,50 steunt u niet alleen het Nederlandse verenigingsleven, maar maakt u ook nog eens kans op mooie prijzen. Van deze loterij komt 80% ten goede van de S.V. Oostrum. De opbrengst gaat gebruikt worden voor de diverse afdelingen binnen S.V. Oostrum. Eenmalige machtiging De vereniging kan kiezen tussen het verkopen van loten tegen een contante betaling of via een eenmalige machtiging. Bij een eenmalige machtiging wordt het bedrag van uw rekening afgeschreven met als omschrijving uw lotnummer. De S.V. Oostrum kiest voor de eenmalige machtiging om de volgende voordelen. - U hoeft niet te zoeken naar een portemonnee en/of kleingeld als ze bij u aan de deur staan. - De jeugdleden hoeven niet met geld rond te lopen. - De jeugdleden komen nog maar 1 keer aan de deur. (Dit was eerst 2 keer, 1 keer voor de betaling en 1 keer voor afgifte lot) - U ontvangt geen lot meer. Uw lotnummer wordt vermeld bij de afschrijving. - Bij eenmalige machtiging wordt het lot door de Grote Clubactie geïncasseerd en de 80% opbrengst naar de club overgemaakt. Wilt u loten kopen van de Grote Clubactie maar u was niet thuis, of er is niemand bij u aan de deur geweest, dan kunt u voor de verkoop van de loten nog terecht op het adres Randerade 50 in Oostrum. /3 ndaq 7 september - S.V. Oostrum 1 14.30 - S.V. Oostrum 2 09.30 - Merselo 2 10.00 - Sparta'18 6 09.30 - S.V. Oostrum 6 10.30 - S.V. Oostrum DA1 10.00

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13