X Hoi Judoka's en ouders, Beste sportvrienden, BUDOTEAiyi MEERLO-WANS5UM E-mailinfo@budoteammeeriowanssum.nl www.budoteammeeflowanssum.nl Telefoon: 0478-6913337 Na 6 weken vakantie weer tijd om eens lekker te sporten. De Judoka's bij de Olympische spelen geven een goed voorbeeld hoe mooi Judo kan zijn, hebben jullie al gekeken op de t.v.? Zaterdag 16 augustus is weer de eerste training, ledereen trainen op dezelfde tijd als vóór de vakantie. Het eerste dat er aan komt is 20/21 september het Kamp. Het is dit keer van zaterdag 10.00 tot zondag 16.00 Dus voor iedereen één nacht. Het thema en de kamp plaats houden we nog even geheim. 16 aug training 23 aug training 30 aug training 6 sept training 13 sept training 20/21 sept KAMP Op zoek naar een leuke uitdagende sport voor het nieuwe schooljaar? Iedere zaterdag ochtend kan je een kijkje komen nemen of Judo iets voor jou is, Of nog beter doe vrijblijvend enkele trainingen mee. (inschrijfformulieren bij de trainer) We trainen op de volgende tijden 9.00 tot 10.00 >vanaf 10 jaar 10.00 tot 11.00 >vanaf 6 jaar 11 .OOtot 12.00 vanaf 8 jaar Tot zaterdag De vakantie zit er voor bijna iedereen weer op. Tijd om de sportieve draad weer op te pakken. Het actieve voetbal- en korfbalseizoen is bijna begonnen, trainingen zijn aan de gang en de eerste wedstrijden hebben ook al plaats gevonden. Voor de penningmeester weer tijd om de contributie te innen. Bij degene die een machtiging bij de sportvereniging Oostrum hebben lopen, zal binnenkort het contributiebedrag worden afgeschreven. Dit geldt zowel voor actieve leden van de afdelingen voetbal en korfbal als voor onze steunende leden. Indien je nog geen machtiging hebt ingediend, kan dat alsnog bij de penningmeester F. Dupont, je kunt dan het machtigingsformulier en informatie opvragen via fritsdupont@home.nl.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 12