9\CTIEF Smen met u op weg rm.ir een persoonlijk afscheid 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.ri kantoor; Zandakker 24, 5801 DV Venray Sinds 1950 gevestigd te Venray en Bergen Dames Zij Actief Oostrum Cursus "Karaker Temperament". Duur van de cursus: 4 avondbijeenkomsten (begin 2009) Cursusplaats: nog niet bekend Kosten: er wordt een kleine bijdrage gevraagd. Opgave: z.s.m. bij Ria Liebrand (tel: 550466) of Mientje Wester (tel: 588600). We willen graag bij jullie de belangstelling peilen voor de cursus "karakter en temperament". Deze cursus omvat 4 avonden (begin 2009) en wordt gegeven door mevr. Greet van den Broek. Zij kan op zeer boeiende wijze de verschillende karakters en temperamenten voor ons uit de doeken doen. Het is echt een aanrader. Geef z.s.m. aan Ria Liebrand of Mientje Wester door of je belangstelling hebt. Mevr. van de Broek heeft een drukke agenda, anders is er misschien geen plaats meer. Je kunt je ook opgeven via email (rialiebrand@xs4all.nl of mientiewester@planet.nn In onze samenleving moeten we dagelijks omgaan met verschillende mensen, leder van ons heeft zijn karakter en zijn temperamenten. Deze cursus geeft een schetsing van de verschillende mensen, hun reacties en hoe wij reageren. Wil je jezelf beter leren kennen en je medemens, dan is dit zeker een cursus waar je iets aan gaat hebben. Hoe komt het dat het ene kind stipt in alles is, terwijl een ander nonchalant door het leven gaat? Een competitieve winnaar is of iemand die rustig alles afwacht? Snelle beslissers of grote twijfelaars? Geboren leiders, een creatieveling van in de wieg.... Waarom hebben sommige kinderen veel vrienden en anderen geen (nodig)? De vlotte spreekster mevr. Greet van den Broek geeft ons met een flinke portie humor een levendige uiteenzetting van herkenbare dingen en tracht een leidraad te verschaffen bij de aanpak van al wie in onze omgeving met een ander eigen temperament door het leven gaat. Zij weet als geen ander u op zeer korte tijd een inzicht te geven in het karakter van u en uw kinderen. Ze geeft u methoden om beter te begrijpen hoe uw kind functioneert met zijn of haar eigen persoonlijkheid en hoe u beter kunt begeleiden en motiveren. ZIÉ Jöema/j.s

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 7