Groene Kruis Pluspakket NOBEL T'ai chi chuan: BESTE RECEPT VOOR ENERGIE, STABILITEIT EN RUST NOBEL WK-25 NOBEL WK-26 Een cursus van Groene Kruis Pluspakket Het uit China afkomstige T'ai Chi Chuan is een eeuwenoude bewegingsleer met een gezondheidskundig, meditatief en martiaal aspect. Het helpt bij het verkrijgen van rust, energie en stabiliteit. De vloeiende en harmonieuze bewegingen dragen bij tot een betere concentratie en een betere balans tussen lichaam en geest. In China gebruiken mensen deze techniek om langer gezond te blijven en met succes. Door het beoefenen van T'ai Chi Chuan wordt het algehele welbevinden bevorderd. T'ai Chi Chuan leidt tot: Een betere doorbloeding en minder valangst; Een betere houding; Een diepere, gezonde ademhaling; Verdieping van het concentratievermogen; Het loskomen van overbodige gedachten; Het loslaten van overbodige spierspanning; Positieve uitwerking onder meer op organen. Meer macht in de benen. T'ai Chi Chuan draagt bij tot bewustwording van de lichaamshouding en van het gehele bewegingsapparaatDeze cursus is daarom uitermate geschikt voor mensen met spierklachten en met Bij het beoefenen van de T'ai Chi Chuan is de belasting voor de spieren minimaal vanwege de rustige en vloeiende bewegingen. De cursus wordt gegeven in Venlo en Venray. U kunt instromen in de bestaande groepen. In Venlo wordt de cursus gegeven op donderdagochtend en vrijdagmiddag en in Venray op dinsdagochtend. De cursus is geschikt voor jong en oud. Als u meer wil weten over deze cursus of u wil zich aanmelden, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Groene Kruis Klantenservice, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95. Informeert u ook eens naar onze andere cursussen of kijk op onze internetsite www.qroenekruis.org De zusjes Verstegen hebben deelgenomen aan de wedstrijd in Meerlo voor pony's. Ze namen allebei een mooie prijs mee naar huis Anne behaalde met haar pony Joli een 3de prijs in de catogorie AB springen en haar zus Vera behaalde met haar pony Mister een 4de prijs in het CB springen. Afgelopen weekend werd er door onze eigen vereniging een selectie voor de pony's georganiseerd op het terrein van Meerlo. Luca de Rijck behaalde in de tweede proef met haar pony Hollanda S in de klasse CM1 een eerste prijs met 203 punten. Luca behaalde met haar pony Dempsy Diamond in de klasse DM1 twee keer een 4de prijs met 189 en 197 punten Haar zus Klinkte won met de pony Omira in de klasse DEZ2 de tweede proef met 256 punten. RSI. Vriendelijke groet,

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 6