BUDOTEAM MEERLO-WANSSUM NOBBJIIEUWS NOBEL. E-mail Jnfogbudoteammeertowanssurri.ril www.budoteamfneerlowanssum.nl Telefoon: 0478-6913337 Hoi judoka's en ouders, Het laatste bericht voor de zomervakantie. Nog enkele dingen staan te gebeuren. 21 Juni tijdens de training zal Joost de examens afnemen. Judoka's die een examen gaan doen horen dit vooraf. Natuurlijk is het leuk als je familie dan komt kijken. 28 juni is de laatste training van dit schooljaar. Dat wordt net als voorgaande jaren een buitentraining. Alle judoka's verwachten we om 10.00 bij de sporthal in sportieve kleding voor buiten. Wij zoeken nog steeds, een Penningmeester. Het is belangrijk voor zo'n kleine vereniging dat deze bestuurlijke functie zo snel mogelijk wordt ingevuldüüüüHet aantal vergaderingen beperkt zich tot ongeveer 3 per jaar. Heb je interesse?, of twijfel je nog? Niet doen: Informeer dan bij Peter (691337) De eerste training in het nieuwe schooljaar is op 16 augustus. Alle judoka's veel succes bij de examens en een hele fijne vakantie gewenst Bestuur Budoteam Meerlo-Wanssum Afgelopen weekend werd er een mooie wedstrijd gehouden in Meerlo. Dit was tevens een selectie voor de regiokampioenschappen. Bianca Enders won de tweede proef met haar paard Zolena in de klasse B dressuur met een topscore van 215 punten Loes Reijnders mocht twee prijzen mee naar huis nemen. Ze Startte haar paard Vidos in de klasse B dressuur en behaalde in de eerste proef een 3de prijs met 192 punten en in de tweede proef een 5de prijs met 201 punten. Stephanie Muijsers bracht haar paard Withny uit in de klasse L1 dressuur en behaalde een 4de prijs met maarliefst 213 punten. Vriendelijke groet, Stephanie 09

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 9