AOSTRUMS BEACVOLLEYBALTOURNOOI 2008 Quinn Poels Ghünebeek 10 Tel 06-41596917/ 515705 Hallo jongens en meisjes, Het is op 26 juni van half 7 tot 8 uur. Zondag 22 Juni a.s. is het weer zover, het Aostrums Beachvolleybaltournooi. De organisatie is weer in de handen van vc de Fles en cv de Karklingels met de velden rondom het amc, wat tegen die tijd hopelijk ook nog flink oranje kleurt!!! Met een beetje mazzel erbij is er kans dat Nederland 's avonds in de kwartfinale een wedstrijd speelt, dus wordt het echt een sportief dagje voor iedereen!! Geef jou en je team dus zo snel mogelijk (in ieder geval voor 15 Juni) op De bezande arena's bieden slechts plaats aan 18 teams, dus...ben er snel bij!!! Opgeven van de teams kan bij: De teams moeten bestaan uit 5 spelers, waarvan minimaal 2 dames in het veld moeten staan (Het inschrijfgeld bedraagt 25,=) Hopelijk tot 22 Juni!! De organisatie. VC de Fles/ CV de Karklingels Het jaar zit er alweer bijna op en dat betekent dat de ADOR playbackshow weer voor de deur staat. We hopen dat jullie er weer zin in hebben. Het thema dit jaar is Vorige week hebben alle kinderen van ADOR een deelnameformulier meegekregen. Dus lijkt het je leuk om mee te doen geef je dan snel op bij je leiding tijdens de clubavonden. Als je in groep 7 of 8 zit kun je je eveneens opgeven tijdens de clubavonden van ADOR. Op dinsdag.woensdag en donderdag tussen 18.00 en 19.30. De deelnemers zorgen zelf voor eigen muziek. Voor alle deelnemers veel succes met oefenen!! Groetjes Leiding en bestuur van ADOR 07

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 7