KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877 Wij, de leden van het leerlingenorkest zijn zondag 1 juni naar attractiepark Bobbejaanland geweest. Om 9.00 uur verzamelden wij ons bij den Oesterham. Even later kwam de bus die ons erheen bracht. In Bobbejaanland aangekomen, zetten we de muziekspullen neer en om 12.00 uur traden we de eerste keer op. Dit ging heel goed, alleen was er helaas niet zo heel veel publiek. Toen we een half uur gespeeld hadden (meerdere muziekstukken hoor!) kregen we pauze. We aten onze boterhammen op, en meteen daarna moesten we weer optreden (13.00 uur). Er was weer niet zoveel publiek. Toen we alles nog een keer gespeeld hadden, mochten we het park in. Het was (voor zover ik weet) bij iedereen heel gezellig! Her en der waren rijen voor sommige achtbanen waar je wel bijna een uur moest wachten! Maar bij andere attracties stond er helemaal niemand en kon je zo doorlopen! Helaas werd je er zo nu en dan nat van! Na een tijdje waren werden we ook lekker vies! Na een paar uur veel plezier gehad te hebben moesten we weer verzamelen. Nadat we allemaal weer bij elkaar waren, kregen we een lekker frietje. Daarna moesten we onze muziekspullen halen, en gingen we naar de bus. Om 19.31 uur waren we weer bij den Oesterham, en gingen we weer naar huis. Het was een lekkere warme dag, en de regen liet zich niet zien! Groetjes, Chris Kampen Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met 03 mm HARMONIE opcraatf- QOSTRUM BOBBEJAANLAND W

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 3