Shantala Babymassage Groene Kruis akbedek VOOR AL UW DAKWERKZAAMHEDEN Stationsweg 148, 5807 AD Oostrum 1 Gezocht bezorg(st)er vanaf 15 jaar voor de ochtendkrant in Oostrum Dagblad de Limburger en De Telegraaf Voor informatie kunt U bellen of mailen naar: Periodiek tel: 582877. bodes@periodiek- venray. nl Een cursus van Groene Kruis Pluspakket Babymassage is een bijzondere manier om uw baby beter te leren kennen. Groene Kruis Pluspakket organiseert een cursus babymassage voor leden en niet-leden in Venlo, Venray, Gennep, Horst en Bergen. Een pasgeboren baby komt in een wereld terecht, waarin alles snel gebeurt. Verzorgers zouden moeten leren langzamer en bewuster met hun baby om te gaan om de lichaamstaal van hun baby beter te kunnen verstaan. Shantala babymassage is een van de beste manieren om dit te bewerkstelligen en om een band te leggen tussen de verzorger en de baby. Door massage leert een baby ontspanning te ervaren. Ook een huilbaby kan door de massage beter contact maken met zijn ouders/verzorgers. Baby's met darmkrampjes kunnen door de massage verlichting ondervinden. Het liefdevol aanraken, in aandacht voor elkaar, door deze babymassage, kan van onschatbare waarde zijn bij het ontwikkelen van een gezonde persoonlijkheid. De verzorgers kunnen ook zelf rust ondervinden tijdens het masseren van hun baby, waardoor hun zelfvertrouwen wordt vergroot. Tijdens de cursus wordt geleerd om met rust en aandacht bezig te zijn met uw kindje. Zo worden onder andere vaardigheden en tiltechnieken aangeleerd en instructies gegeven over hoe uw baby op haptonomische wijze te dragen. Door het lichamelijke contact worden de ontwikkeling van zintuigen en de tastzin van het kindje gestimuleerd. De cursus bestaat uit 5 bijeenkomsten en is bedoeld voor baby's vanaf 6 weken tot 7 maanden. De cursus wordt vrijwel doorlopend aangeboden. De cursusleiding is in handen van een ervaren en hiervoor speciaal opgeleide docente. Voor meer informatie en aanmelding bel Groene Kruis Klantenservice, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer: (077) 320 95 95. T - 0478 - 691034, M - 06 -12461935 14 V.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 14