Proficiat!!! Nica, Anne, Judith Sam, Wies, Dionne, Sanne m Verslag Welpen 2 17-05-2008 Peelkorf 3 - SVO 2 1 - 3 SVO 2 1 SV United 1 0 Er waren deze zaterdagmiddag heel wat supporters naar Ysselsteyn gekomen. Welpen 2 kon kampioen worden. Het was natuurlijk allemaal een beetje spannend. De eerste wedstrijd maakte Sam al vrij snel een mooi doelpunt. Joepie! Peelkorf wist de stand op 1-1 te brengen. De spanning was te snijden! Er werd kei snel en goed overgespeeld, en Sam had de smaak goed te pakken. Ze scoorde nog 2x voor ons, en zo wonnen wij de eerste wedstrijd. De tweede wedstrijd maakte SV United het ons een beetje moeilijk. De meiden lieten de moed niet zakken, en hebben er kei hard voor geknokt. Judith zag haar kans schoon, en scoorde. Super! Meiden, jullie hebben het echt verdiend. Geweldig. Tom, onze voorzitter, kwam de kersverse kampioenen in het zonnetje zetten. De welpjes mochten met de kampioenschaal van SVO op de foto. Dat is natuurlijk heel bijzonder. Een koker met snoep in de kleuren van SVO hoorde er ook bij. Marjolein, bedankt voor het halen) En dit was nog niet genoeg, want ze kregen allemaal ook nog een klein cadeautje (Annemarie, bedankt voor het verzorgen hiervan) Wij als leiding/trainsters kregen ook een mooi bloemetje. Bestuur, hartstikke bedankt. Er werd met champagne geknald, en het feest werd in het kleedlokaal voortgezet. Met de kleren aan onder de douche samen met de leiding, werd er zoals alle kampioenen doen, nog flink met champagne gespoten. Alle papa's, mama's, opa's, oma's, broers, zussen, familie, vrienden en bekenden. Wij vonden het kei leuk dat jullie met zo velen naar onze wedstrijden zijn komen kijken. Geweldig! Tot ziens op de receptie, en we hopen dat jullie na de zomervakantie onze meiden ook weer flink komen aanmoedigen. groetjes, Liset, Marieke, Petra 21 Welpen 2 Kampioen a

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 21