Oostrum wacht spannende slotdag Belangrijke mededeling SVO Jeugd: 12.00 10.30 11.00 10.00 13.00 Programma zondag 4 mei S.V. Oostrum 1 S.V. Oostrum 2 HRC'27 3 EWC'46 4 S.V. Oostrum 5 Vianen Vooruit DA1 - Mifano 1 -SVEB3 - S.V. Oostrum 3 - S.V. Oostrum 4 - Meterik 4 - S.V. Oostrum DA1 14.30 (wedstrijdsponsor Bowling Restaurant Venray) Programma dinsdag 6 mei SSS'18 5 - S.V. Oostrum 4 19.00 Programma zaterdag 10 mei S.V. Oostrum 3 - HRC'27 3 17.00 Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.ra eventuele wijzigingen Oostrum speelde afgelopen zondagmiddag in en tegen Helmond een hele aardige wedstrijd maar leed uiteindelijk wel een nipte nederlaag: 2-1 voor de thuisploeg. HW Helmond had duidelijk een lesje geleerd van de eerste ontmoeting dit seizoen (3-0 zege voor Oostrum) en begon fel en overtuigend aan de wedstrijd. De technisch vaardige thuisploeg combineerde makkelijk en kwam in de beginfase een paar keer dreigend voor het Oostrumse doel. Nadat HW twee keer net voor het Oostrumse doel langs had geschoten kwamen de hard werkende gasten steeds beter in de wedstrijd. Een kopbal van Jelle van Tilburg werd knap tot corner verwerkt door de Helmondse goalie. Ook Ruud Custers kwam met een vrije trap van grote afstand dicht bij een treffer. Hij had echter de pech dat zijn inzet door een HW- verdediger tot corner verwerkt werd. Deze corner werd vervolgens door Roy Willems goed ingekopt maar door een Helmond-speler van de lijn gehaald. Hierna was het initiatief weer terug bij de thuisploeg en kwam HW dicht bij de openingstreffer toen Edson Martis van afstand de lat raakte. De spannende maar sportieve wedstrijd haalde zodoende het rustsignaal met een nul tegen nul op het scorebord. De eerste twintig minuten van de tweede helft was HW wederom de makkelijker voetballende ploeg. Oostrum moest zich beperken tot verdedigen en kwam nauwelijks meer dreigend voor het vijandelijke doel. Omdat ook HW steeds slordiger met het balbezit omsprong ontstond er een pot voetbal die zich vooral kenmerkte door veel strijd en inzet van beide kanten. De betere mogelijkheden waren echter voor de thuisploeg en uiteindelijk viel dan ook de openingstreffer in de 69e minuut. Na een voorzet van de rechterflank viel de bal voor de voeten van linkerspits Jamal Ezzarfani die vervolgens met een prachtig omhaalachtig lobje doel trof: 1-0. De Oostrumse ploeg was door deze treffer ietwat aangeslagen waardoor HW drie minuten later de score wist te verdubbelen. De Helmondse centrumverdediger Patrick Thielen schakelde zich aanvallend in en werd na een soepele combinatie alleen voor Ralph Kessels gezet hetgeen de 2-0 betekende. Oostrum had na deze tegentreffer de tank aardig leeg en was niet meer in staat een vuist te maken tegen de koploper. De hoop op minimaal een gelijkspel werd Oostrum in de 80e minuut eigenlijk een beetje in de schoot geworpen. Na een slippertje in de solide spelende Helmondse defensie kreeg invaller Chris Wilschut vrije doortocht richting doel. De Oostrumse topscorer bleef rustig en plaatste de bal onder de vallende HW-keeper door in het netje: 2 1. De laatste tien minuten probeerde Oostrum nog wel de gelijkmaker op het bord te krijgen maar echte kansen wist de ploeg hier niet meer voor te creëren. Door de nederlaag tegen HW is Oostrum nog steeds in degradatiegevaar en is een overwinning in de laatste thuiswedstrijd tegen het Mierlose Mifano een vereiste geworden. Maar gezien de strijd en beleving die vandaag in Helmond op de mat gelegd werd mag de Oostrumse ploeg deze wedstrijd met vertrouwen tegemoet zien. Als u besluit om te stoppen met voetballen, als trainer of leider wilt u dit dan a.u.b. VÓÓr 8 mei doorgeven aan de betreffende coördinator of Renate van Goch. Dit in verband met de nieuwe indeling voor het volgende seizoen. Is men te laat met afmelden, dan zal de contributie voor het volgende seizoen in rekening worden gebracht. Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, SVO Jeugd bestuur. 14

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 14