Senioren Zuur verlies Oostrum tegen IVO Uitslagen zaterdag 12 april maart Resia vet. - S.V. Oostrum vet. 4 -1 Uitslagen zondag 13 april Stormvogels'28 2 - S.V. Oostrum 2 0-0 S.V. Oostrum 3 - Holthees 3 6-0 S.V. Oostrum 4 - SVEB 4 3-2 Ysselsteyn 5 - S.V. Oostrum 5 3-3 Programma zaterdag 19 april S.V. Oostrum vet. - Leunen vet. 16.00 bijeenk. 15.30 Proaramma zondaa 20 april S.V. Oostrum 1 - Sparta'18 14.30 S.V. Oostrum 2 - Juliana Mill 3 12.00 Leunen 6 - S.V. Oostrum 3 13.00 SV Venray 8 - S.V. Oostrum 4 09.30 S.V. Oostrum 5 - SV Venray 9 10.00 S.V. Oostrum DA1 - Festilent DA1 10.30 Oostrum leed donderdagavond in Velden een gevoelige nederlaag tegen middenmoter IVO. 2-0. Door dit resultaat verzuimde Oostrum afstand te nemen van de degradatiezone en dreigt een spannend slot van de competitie. Op het erbarmelijk slechte veld kende de thuisploeg een betere start van het duel dan de in het blauw spelende gasten. Desondanks kwam de openingstreffer na een kwartier spelen toch een beetje uit de lucht vallen. Na slecht uitverdedigen kwam de bal via een paar snelle passes terecht bij Willem Heijnen die, zonder het zelf te beseffen, het leer met de knie binnenliep: 1-0. Even hierna kreeg Oostrum een riante kans op de gelijkmaker maar Jelle van Tilburg had pech dat zijn inzet van de lijn werd gehaald. In de 33® minuut verdubbelde wederom Heijnen de score door uit een corner eenvoudig binnen te tikken: 2-0. Het Oostrumse zelfvertrouwen dat hierdoor wel een knauw gekregen had werd vijf minuten voor rust weer nieuw leven ingeblazen met dank aan de zwak leidende arbiter Nijp. Na het tonen van de gele kaart aan IVO's Robin Crommentuyn gaf hij tweevoudig doelpuntenmaker Heijnen zelfs rood na het aanhoudend leveren van commentaar. De tweede helft begon Oostrum met vier spitsen om de opgelopen schade zo snel mogelijk goed te maken. Binnen een minuut had de ingevallen Chris Wilschut de aansluitingstreffer op de schoen maar door het slechte veld kreeg de spits de bal niet lekker mee en strandde hij van dichtbij op de doelman Vlak hierna wist ook Ruud Custers alleen voor de keeper gezet geen doel te treffen. Ook inzetten van Jelle van Tilburg troffen net geen doel zodat er na een kwartier spelen in de tweede helft nog geen verandering in de stand gekomen was. De thuisploeg kreeg ook langzaam meer grip op het Oostrumse aanvalsspel en wist door slim te counteren zelf ook steeds gevaarlijker te worden. Het laatste kwart van de wedstrijd golfde het spel in hoog tempo op en neer maar werden er nauwelijks nog doelrijpe kansen gecreëerd. Naarmate het laatste fluitsignaal naderde begon Oostrum de ballen steeds wanhopiger het vijandelijke strafschopgebied in te pompen. Het Veldense centrale verdedigingsduo bleek echter ook in de lucht hun mannetje te staan waardoor de bal steeds meteen weer terug kwam. Zo lukte het Oostrum uiteindelijk niet om te scoren en wa:s om kwart over acht de achtste nederlaag van het seizoen een feit. De eerstvolgende wedstrijd die op het programma staat is op zondag 20 april de cruciale thuiswedstrijd tegen mededegradatiekandidaat Sparta'18 uit Sevenum. 08

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 8