KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Amusementsprogramma 'n lach en n traan Bijeenkomst voor weduwen en weduwnaars in botanische tuin Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Zij bieden ons een speciaal op maat gemaakt middag-amusementsprogramma van 14.00 uur tot 18.15 uur met o.a. ontvangst met koffie en vlaai 2 consumpties voor de pauze cabaret, goocheltrucs waarbij u als gast in betrokken wordt; afgewisseld met live gezongen Oud Hollandse liederen onder begeleiding van een uniek draaiorgel pauze waarin u wordt voorzien van diverse koude hapjes. Gratis bingo met diverse leuke prijzen Na de pauze eveneens humor en cabaret met aansluitend een bandparodie act waarbij het lachen geblazen is. Live gezongen meezingers van liederen die u allen herkent. Ter afsluiting een driegangen diner. Dit alles voor een acceptabele prijs Heeft u interesse hoor ik dat graag van u Bij voldoende deelname zal ik bij voorkeur 1 juli reserveren. Op zondag 27 april vindt in de botanische tuin van Jochum Hof een middag plaats voor weduwen en weduwnaars. In 2005 zijn twee vrijwilligsters van de bezoekdienst voor weduwen en weduwnaars gestart met het Weduwen en Weduwnaars Café (W&W Café) in Tegelen. Zij weten uit eigen ervaring en uit de ervaringen van de bezoekdienst, wat het betekent om weduwe of weduwnaar te zijn. Daarom hebben zij het W&W Café opgericht; het is een bijeenkomst om maandelijks lotgenoten te ontmoeten, om te praten, contacten te leggen en om gewoon gezellig bij elkaar te komen. Weduwen en weduwnaars die vrijblijvend een kijkje willen nemen, zijn van harte welkom. Praktische informatie De bijeenkomst vindt plaats op zondag 27 april aanstaande vanaf 14.00 uur in de botanische tuin van Jochum Hof, Maashoek 2b, 5935 BJ Steyl. Wilt u graag meer weten, dan kunt u contact opnemen met: An Driessen, Stichting Wel.Kom, telefoon 077 - 326 63 00. 13

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13