fc R.K.Parochie O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum. Administratie Kerkbijdragen. Zoals gebruikelijk werd in onze parochie in de loop van februari de jaarlijkse actie Kerkbalans georganiseerd. Een 19-tal vrijwilligers bezorgden op veel adressen een verzoek om ook dit jaar weer een financiële bijdrage te willen verlenen om een verantwoorde exploitatie van onze parochie mogelijk te maken. Onderhoud aan kerkgebouw, pastorie en energie zijn jaarlijks grote uitgaven. Het stemt tot voldoening dat velen positief reageerden op ons verzoek. Inmiddels hebben wij van 358 gezinnen een deelnameformulier mogen ontvangen. Van deze groep verlenen 300 gezinnen een eenmalige machtiging tot automatische incasso van de toegezegde bijdrage. Uitgaande van de verleende machtigingen die een bedrag vertegenwoordigen van 27.047,00 komen wij tot een totaal begrootte bijdrage voor dit jaar van 31.887,00. Een voortreffelijk resultaat! Een welgemeend woord van dank aan U allen is dan ook op zijn plaats. Mochten er toch nog adressen zijn waar de enveloppe niet is opgehaald (vanwege carnaval) kunnen deze ten allen tijde bij mij in de brievenbus doen. Met vriendelijke groet, Annie Vermeulen, Administr. Kerkbijdragen Parochie Stationsweg 110, 5807 AC Oostrum. AAN ALLE INWONERS VAN OOSTRUM UITNODIGING PAROCHIEVERGADERING op donderdag 17 april 2008 Gemeenschapshuis Oostrum Op donderdag 17april wordt in het Gemeenschapshuis de jaarlijkse Parochievergadering gehouden. Deze vergadering begint om 20.00 uur. Tijdens deze vergadering wordt door het kerkbestuur verslag gedaan over het afgelopen jaar, wordt informatie gegeven met betrekking tot lopende zaken als gezinsbijdrage, avondwake en nieuwe ontwikkelingen. Uiteraard wordt gelegenheid geboden om vragen te stellen. Het financiële overzicht van de parochie over 2007 is in deze uitgave van het Oostrums Weekblad afgedrukt. Voor de goede orde wordt vermeld dat dit verslag uitsluitend is bedoeld ter informatie voor de Oostrumse gemeenschap en dat een en ander niet mag worden overgenomen voor publicatie elders. In tegenstelling tot voorgaande jaren zullen er geen persoonlijke uitnodigingen worden verstuurd en is deze publicatie in het Oostrums Weekblad de enige en algemene kennisgeving. Wij stellen uw aanwezigheid ten zeerste op prijs. Het Kerkbestuur van de Parochie O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum. 05

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5