Groene Kruis Voetmassage: balans in je lichaam Pluspakket AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ DE AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ LENTECONCERT 2008 Zaterdag 12 april a.s. in D'n Oesterham. Aanvang 20.30 uur. Het beloofd een prima muzikale avond te worden. Meewerkenden: 1. Meijels Mannenkoor 2.Gemengd Koor Melodia Kronenberg. 3.Gemengd Koor Laetitia Afferden 4. Aostrumse Zangkompeneej Oostrum. De Aostrumse Zangkompeneej is op zoek naar mannenstemmen ter versterking van het koor.De dinsdagavond is de repetitieavond en wel in "t Allemanscafé in Oostrum. Belangstelling? Kom op een dinsdagavond naar het AMC en proef de sfeer! Een cursus van Groene Kruis Pluspakket Voetmassage kan verlichting geven bij diverse klachten. Het helpt mensen te ontspannen en opnieuw hun balans te vinden. Voetmassage is zodoende een hulpmiddel om eventuele blokkades in het lichaam op te lossen. De voetreflexzone massage werd als genezingsmethode al in 3000 voor Christus gebruikt in China. Wetenschappers brachten deze techniek over naar het westen. Bij voetreflexzone massage gaat men ervan uit dat het lichaam verschillende plaatsen heeft waarin het wordt gereflecteerd: deze plaatsen bevinden zich in het gezicht, in de handen en op de voeten. In de cursus, die bedoeld is als kennismaking met deze techniek, richten wij ons op de voeten. Alle organen, weefsels en lichaamsdelen worden gereflecteerd in de voet. Door het masseren van reflexpunten maken we de levenskracht weer vrij en stimuleren wij de werking van het corresponderende lichaamdeel. Aan de cursus kunnen overigens geen beroepsmatige vaardigheden ontleend worden. Aan de cursus, die bestaat uit 6 bijeenkomsten, kan iedereen deelnemen. De cursus Voetmassage start in Panningen (8 april 2008) en Horst (9 april 2008). Voor meer informatie en aanmelding kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Groene Kruis Klantenservice, telefoonnummer 077 320 95 95. Of kijk op onze internetsite www.qroenekruis.oro

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13