Aan alle inwoners van Oostrum 2008 DOELSTELLING BEDRAG TOTAAL De gebundelde collecte van 2008 ligt weer achter ons.Ook dit jaar is het resultaat mooi en is het volgens het Collectanten Comité Oostrum allemaal naar wens verlopen. Op de lijst in dit Oostrum's Weekblad staan de bedragen die overgemaakt worden naar de negen goede doelen. Hiervan zijn de onkosten voor het kopieerwerk al afgetrokken. Het Collectanten Comité Oostrum dankt u hartelijk voor uw medewerking. Het was heel prettig dat velen van u de enveloppe al hadden klaar staan. Natuurlijk worden de collectanten die de enveloppen hebben rondgebracht en weer opgehaald worden extra hartelijk bedankt voor hun inzet. Vriendelijke groeten, namens het Collectanten Comité Oostrum, Koos Künen, Watermolenstraat 12, tel: 585186 Hersenstichting Stelt zich te doel de preventieve en curatieve bestrijdinq van hersenziekte 635,83 Amnesty International Streeft naar een wereld waarin iedereen alle rechten geniet die zijn vastgelegd in de Universele Rechten van de Mens en andere Internationale mensenrechtendocumenten 383,06 Rode Kruis Het Nederlandse Rode Kruis is wereldwijd actief om mensen te helpen, te verzorgen en te beschermen. De organisatie is onpartijdiq en neutraal. €601,28 Astmafonds Voorkomen van astma, chronische obstructieve longaandoeningen en daarmee verwante ziektebeelden en de gevolgen te minimaliseren. 555,93 Prinses Beatrixfonds Het bevorderen v.d bestrijding van neuromusculaire ziekten, aandoeningen v.h. zenuwstelsel en aangeboren aandoeninqen. €451,78 Fonds Vestandelijke gehandicapten Steunen van projecten en activiteiten ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap. 423,48 Brandwonden Stichting Het bevorderen van een optimale behandeling van patiënten met ernstige brandwonden. Preventie en het in stand houden van een huidbank. 583,68 Nationaal Fonds Kinderhulp Verlenen van financiële steun aan in de jeugdzorg werkzaam zijnde organisaties om het maatschappelijk welzijn voor kinderen te bevorderen. 393,61 Epilepsiefonds Bevordert epilepsiebestrijding en epilepsiezorg door middel van voorlichting en wetenschappelijk onderzoek. €399,13 4427,78

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 9