U Al meer dan 20 jaar wordt er ieder jaar een grote sport - en spellendag georganiseerd. De organisatie van deze dag, ligt in handen van zeven jeugdclubs uit Noord-Limburg; naast ADOR werken de jeugdclubs SJW Castenray, OJC De Hobbits uit Kessel, Jong Arcen, Sirene'99 uit Lomm, de Springplank uit Venray en SJMO uit Oirlo aan deze dag mee. leder jaar is één van deze clubs gastheer voor ongeveer 300 kinderen en 100 begeleiders. Dit jaar zijn wij aan de beurt: op zaterdag 14 juni 2008 is ADOR gastheer. Vanaf 9:00 uur tot 17:00 uur, is het veld rondom de "Oude Watermolen" veranderd in een sport - en spellenterrein voor Rollebol 2008. Hoe ziet zo'n dag er uit? De kinderen worden in drie leeftijdscategorieën ingedeeld, grofweg groep 3-4, groep 5-6, groep 7 - ouder. Per leeftijdscategorie worden er groepjes gemaakt van ongeveer 5 kinderen en worden begeleidt door iemand van de eigen club. Met dat groepje ondernemen de kinderen de hele dag activiteiten. De dag bestaat uit drie ronden; 1. een soort zeskamp met allerlei leuke spellen (bv. glibberglijbaan, skilopen enz.) 2. thema spellen (bv. de boer op) 3. een extra activiteit (bv. een fotospeurtocht of survivaltocht) De invulling van de laatste twee activiteiten verschilt elk jaar, afhankelijk van de mogelijkheden van het gastdorp en de creatieve ideeën van de organisatie. De dag wordt afgesloten met een prijsuitreiking. Alle clubs zijn al druk bezig met de voorbereidingen van Rollebol 2008. Om zo'n gezellige dag tot een succes te maken, hebben wij echter nog hulp nodig van u! We zoeken enthousiaste mensen die willen helpen met: de catering (verkoop van drank snoep snacks en alles wat daar bij hoort). een spellentocht door Oostrum: - het begeleiden van een spel opdracht - beschikbaar stellen van oprit carport (waar de opdrachten worden uitgevoerd) Heeft u zin en tijd om mee te werken aan deze gezellige sport - en spellendag, stuur dan een mailtje met daarin naam, adres, telefoonnummer, emailadres en natuurlijk waarmee u wilt helpen. U kunt tot 12 april mailen naar: hmoorrees@home.nl Er zijn al enkele mensen die hun hulp hebben aangeboden; zou u a.u.b. toch nog een mailtje kunnen sturen ter bevestiging. Heeft u nog vragen, bel dan gerust even. Jip Swinkels tel: 588272 Annemie Moorrees tel: 511165 Met vriendelijke groet, Leiding en bestuur ADOR ROLLEBOL

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 21