KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN "Ouder worden in goede gezondheid". Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Zorggroep Noord- en Midden-Limburg Groene Kruis is een begrip in Noord-Limburg. Al generaties lang komen onze medewerkers bij de mensen thuis voor huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging. Zoals u wellicht weet is Groene Kruis Zorg aan Huis de thuiszorgorganisatie van Zorggroep Noord-Limburg en één van de leveranciers voor verschillende diensten in het kader van de WMO (Wet Maatschappelijke Ondersteuning). Zij bieden ons een presentatie aan om hun werk op een overzichtelijke en begrijpelijke wijze toe te lichten. Wij als bestuur willen graag weten of hier onder de leden belangstelling voor is. Zo ja, graag even een telefoontje aan Leny Tromp (589033). Bij voldoende belangstelling kunnen wij een datum met de Zorggroep afspreken. Een aanvulling op het jaarprogramma 5 juni om 14.00 uur in Back in Time. Jan de boer is een familiebedrijf uit Elsloo dat voorlichtings- en ontspanningsmiddagen organiseert met als thema: Bij deze gelegenheid krijgen de aanwezigen een duidelijke opbouwende voorlichting wat men kan doen om in goede gezondheid ouder te worden. Want de gemiddelde levensverwachting is tegenover honderd jaar geleden met 30 jaar gestegen. Daar hebben we rekening mee te houden. Er wordt veel over gezondheid gepraat, maar al te vaak worden de belangrijkste punten vergeten. Zij maken er niet alleen een leerrijke, maarook een gezellige bijeenkomst van met koffie en verse Limburgse vlaai envoor iedere aanwezige gast een nuttig bruikbaar gezondheidsartikel. ledereen kan hieraan deelnemen, ook de leden die b.v. niet aan een busreis, fietstocht of dergelijke activiteiten kunnen deelnemen, omdat ze niet meer zo goed ter been zijn. Zet u deze datum op uw kalender? Wij hopen op een groot aantal deelnemers aan deze middag. Bij de Schakel van mei zult u nog een uitgebreider programma vinden. In het jaarprogramma kunt u het vraagteken bij de Fietstocht naar de Beeldentuin verwijderen. Dit gaat n.l. definitief door. n

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 17