ZIJACTIEF OOSTRUM Kortingsactie Zoo Pare Overloon. Workshop sieraden maken. WIE WIL ER WANDELENDE TAKKEN Tel: 0478 -58 88 19 K Opgave: bij Jo Direks (envelop met naam, aantal kaartjes en geld bij haar in de bus doen). Envelop moet uiterlijk 2 april 2008 binnen zijn. Ook dit jaar biedt Zoo Pare Overloon ons een leuke kortingsactie aan. Zij bieden namelijk entreekaarten aan voor€ 6,50 p.p. (normaal 15,50 voor volwassenen). De entreekaarten kunnen door volwassen, kinderen en 65+ gebruikt worden en zijn onbeperkt geldig. Er is geen minimum of maximum afname. U mag dus zoveel kaarten afnemen als u wilt. U kunt ook in uw directe omgeving kijken of er nog meer belangstellenden zijn. In Zoo Pare Overloon is een natuurlijk dierenpark met botanische tuin en een grote diversiteit aan dieren. Het park staat dit jaar in het teken van uitbreiding en nieuwe diersoorten. Zo zullen vanaf dit jaar bij de kinderboerderij de reuzenmiereneters te bewonderen zijn. De rode vari's zijn de nieuwste bewoners van het lemureneiland. Op het eiland wordt u dus niet meer allen door ringstaartmaki's begroet, ook rode vari's zullen u nieuwsgierige blikken toewerpen. Dit jaar wordt Cheetah County uitgebreid met twee biotopen voor de komst van meerdere cheetahs. Cheetah County zal de uitstraling van een savanne krijgen waar het publiek zich ogenschijnlijk tussen de dieren bevindt. Het Panda Paviljoen in het dierenpark wordt flink uitgebreid zodat een ruime overdekte accommodatie ontstaat. De kinderen kunnen zich naar hartelust uitleven in de speeltuin, want ook deze wordt vergroot én er komen meer speeltoestellen De actie werkt als volgt: ZijActief-leden geven bij Jo Direks (Stationsweg 1164) door hoeveel entreekaarten zij willen afnemen. Dit kunt u doen door het geld voor de entreekaarten in een envelop te stoppen en bij haar in de bus te doen. Op uw envelop schrijft u uw naam en aantal benodigde entreekaartjes. De envelop moet uiterlijk 2 april 2008 bij haar binnen zijn. Datum: donderdag 10 april 2008 Plaats: "d'n Oesterham" te Oostrum Aanvang: 19.30 uur Opgave: bij Annelies Joosten vóór 23 maart, tel 580848. Op donderdag 10 april a.s. gaan we sieraden maken. Geef je z.s.m. op bij Annelies Joosten, maar uiterlijk vóór 23 maart a.s. Op dinsdag 25 maart kunt u tussen 19.00 en 20.00 uur bij Annelies Joosten (Randenrade 78) het sieraad uitzoeken welke u wilt gaan maken. ze zijn 2 cm, wat hebben ze nodig: Glazen kom. Hedera (klimop eten ze...) Een grappig en goedkoop huisdiertje!!!

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15