Oostrum en SVEB scoren niet l<t 15.00 15.00 16.00 bijeenk. 15.30 Uitslagen zondag 16 maart S.V. Oostrum 3 S.V. Oostrum 4 Ysselsteyn 5 SVEB 1 RKOSV Achates 4 - S.V. Oostrum 1 - S.V. Oostrum 2 - Holthees 3 afgelast afgelast afgelast afgelast 3-2 0-0 De Willy's DA1 -SVEB 4 - S.V. Oostrum 5 - S.V. Oostrum DA1 Programma zaterdag 22 maart Stormvogels'28 2 - S.V. Oostrum 2 Volharding 7 - S.V. Oostrum 3 S.V. Oostrum vet. - SVV vet. Net als in de eerste ontmoeting dit seizoen kwamen Oostrum en SVEB ook dit keer in Broekhuizenvorst niet tot scoren. Na negentig minuten lang ploeteren in de regen stond er wederom een 0-0 eindstand op het scorebord. Het zware en plaatselijk spekgladde veld zorgden voor een rommelige beginfase van de wedstrijd. Slechte passes, uitglijdende spelers en meterslange slidings bepaalden het spelbeeld in het eerste kwartier. SVEB kwam in deze fase het dichtst bij de openingstreffer nadat de bal uit een corner rakelings naast de paal werd gekopt. Oostrum kreeg langzaam meer grip op de tegenstander en kwam nu ook aanvallend wat meer in het stuk voor. In de 20e minuut leek Oostrum op voorsprong te komen na een verdedigingsfout van de thuisploeg. Jelle van Tilburg snoepte de bal af van een SVEB-verdediger en legde keurig terug op Arjan Kempen die de bal binnenschoof. De grensrechter van de thuisploeg stak echter ten onrechte de vlag in de lucht en arbiter Iven uit Beek en Donk keurde de Oostrumse treffer resoluut af. Een paar minuten later werd SVEB teruggepakt voor het onsportieve vlaggen van de eigen grensrechter toen de thuisploeg zelf gescoord dacht te hebben. Nu gooide echter de Oostrumse vlagger Barry Cornelissen roet in het eten door voor buitenspel te vlaggen en keurde Iven wederom een geldige treffer af. Tot aan de rust was SVEB de iets makkelijker voetballende ploeg waar de meeste dreiging vanuit ging. De beste kans was echter voor de gasten na een aanval uit het boekje. Via een goed lopende aanval over de linkerflank bereikte de strakke voorzet van linksback Frank Frederix het hoofd van Bas Kessels die rakelings naast kopte. Na de verkorte theepauze was de eerste kans voor Oostrum. Een voorzet vanaf rechts werd door Jelle van Tilburg verlengd tot bij Rik Schlepers die de bal echter vanaf twintig meter hoog over schoot. Naarmate de tijd verstreek en het veld steeds slechter en slechter werd daalde ook het niveau van de wedstrijd. Een gezonde portie strijd en inzet kon beide ploegen niet ontzegd worden maar van goed voetbal was nog maar af en toe sprake. De vermoeidheid begon toe te slaan en zowel SVEB als Oostrum kwam nauwelijks meer tot uitgespeelde aanvallen. De thuisploeg was vlak voor tijd dicht bij de winnende treffer maar een zwabberend schot van invaller Sjors Geurts werd door Ralph Kessels knap tot corner verwerkt. Ook Oostrum had even daarvoor de wedstrijd kunnen beslissen maar de pass van Jan Verheijen was net te kort om de vrijstaande Ruud Ousters te bereiken. Gescoord werd er dus niet meer deze middag en na het laatste fluitsignaal mochten beide ploegen tevreden zijn met de puntendeling. Komend paasweekend staat er voor Oostrum geen wedstrijd op het programma waarna op 30 maart de derby tegen koploper Leunen op het programma staat. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 14