Slappe start nekt Oostrum Bezoekers ZOEPKEET 2008 bedankt!!! li Oostrum kon in de thuiswedstrijd tegen MVC'19 de goede resultaten van de laatste weken geen passend vervolg geven en ging vrijwel kansloos ten onder: 0-3. De gasten uit Maasbree waren vanaf het eerste fluitsignaal een stuk beter bij de les dan de Oostrummers en kregen in de eerste vijf minuten al twee behoorlijke kansen. Oostrum was hierdoor blijkbaar niet wakker geschud want in de 10e minuut kwam MVC'19 doodeenvoudig op voorsprong. Op het middenveld werd een duel simpel verloren waarna de bal via twee snelle passes voor de voeten van Jeroen Cox kwam die van dichtbij binnen kon schieten: 0-1Na deze treffer kwam Oostrum iets meer in het stuk voor en waren er wat kleine kansjes over en weer. In de 20e minuut verdubbelde MVC'19 de marge door na een afgeslagen Oostrumse corner razendsnel om te schakelen. De aanvoerder van de gasten kreeg de bal ietwat gelukkig mee uit een klutssituatie maar wist het overzicht te behouden. Hij bediende de vrijstaande Mark Wijhers die via de handen van Ralph Kessels binnenschoot: 0-2. Het machteloze Oostrum keek vervolgens lijdzaam toe hoe MVC'19 tot het rustsignaal nog een aantal kansen kreeg de wedstrijd definitief te beslissen. Deze kansen werden echter gemist waardoor Oostrum niet voor de rust al op een kansloze achterstand was gezet. De tweede helft stond er vanaf het begin een ander Oostrum op het veld. De gasten werden nu teruggedrongen op hun eigen helft en kwamen in de eerste 25 miunten na rust nauwelijks meer voor het Oostrumse doel. MVC'19 had de zaken echter verdedigend goed op orde waardoor het voor Oostrum moeilijk was tot uitgespeelde kansen te komen. Het meeste gevaar kwam zodoende voort uit dode spelmomenten. Achtereenvolgens Roy Willems, Bas Kessels en Rik Schlepers zagen hun kopballen van dichtbij echter gestopt worden door de snelle reflexen van MVC'19- doelman Vannisselroy. Naarmate de wedstrijd vorderde en Oostrum er maar niet in slaagde de aansluitingstreffer te maken ging de thuisploeg meer risico's nemen. Door verdediger Bas Camps op te offeren voor spits Chris Wilschut creëerde Oostrum meer druk voorin maar moest het achterin steeds meer terrein weggeven. Uiteindelijk besliste Mark Wijhers het duel met zijn tweede treffer van de wedstrijd nadat hij door een lange trap van achteruit vrij voor de keeper was gezet: 0-3. Niet veel later blies de scheidsrechter voor het eindsignaal waarmee er behalve aan de wedstrijd ook een einde kwam aan de sterke serie wedstrijden die Oostrum de tweede periodetitel opleverde. Volgende week gaat Oostrum in Broekhuizenvorst op bezoek bij het hooqqeklasseerde SVEB. De 100%feestgarantie is voor 200% waargemaakt, dankzij de rock en lol bands Canvas en de WC Eexperience en ruim 450 goedgemutste, bebrilde feestgangers kijken wij terug op een geslaagde 1ste editie van ZOEPKEET In onze evaluatie zal dan ook zeker ZOEPKEET 2009 ter sprake komen! Verder willen wij iedereen die last heeft gehad van de harde muziek een leeg frietbakje in de tuin of iets anders van dien aard bedanken voor jullie begrip. Kiekjes kieken? www.karklinqels.nl Hopelijk tot ZOEPKEET 2009 alaaf. Manders Verhuur, Allemanscafé en de CV De Karklingels

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11