0111 1A A 0 Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: www.dorpenvenrav.nl Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 12 februari 2008 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De heer Arts opent de vergadering en vervangt vandaag de heer Linskens. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt ongewijzigd vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Het overzicht wordt door de secretaris toegelicht. Brief ontvangen van d'n Oesterham. Zij gaan akkoord met plaatsing van een defibrilator. De heer Roel Coppus (politie Venray) heeft navraag gedaan of de Dorpsraad een melding heeft gehad over de ontsnapping van een TBS-er. De TBS kliniek heeft een artikel gestuurd waarin vermeld wordt dat het O-beeld in samenwerking met de heer van Maarschalkerwaard en de Dorpsraad Oostrum is gemaakt. Er is contact geweest met de gemeente i.v.m. de huisvesting van enkele buitenlandse werknemers van de heer Hoex. De Dorpsraad heeft hierin positief geadviseerd. De Dorpsraad verwacht een goed contact met de omwonenden van de betreffende locatie. De heer Hoex zal in een volgende vergadering zijn verdere plannen toelichten. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 13 december 2007 De notulen worden zonder wijzigingen vastgesteld. Naar aanleiding van de notulen wordt gevraagd of er al meer bekend is over de informatieverstrekking van de TBS kliniek die medio januari gepland stond. 5. Gebiedsgericht werken Presentatie voorlopige resultaten behoefteonderzoek maatschappelijke voorzieningen door Dhr. Bertrams Synthese Het onderzoek met betrekking tot de jeugd in het primair onderwijs loopt nog. Geconcludeerd kan worden dat de huidige beschikbare ruimte in Oostrum ruim voldoende is en dat de betreffende verenigingen tevreden zijn over hun huidig onderkomen. Belangstelling voor een nieuw MFC is gering (uitsluitend indien locatie beter /goedkoper is). In de toekomst zal vervanging noodzakelijk zijn van het Ador gebouw en de Watermolen is in zijn huidige staat niet optimaal inzetbaar. Uitvoerinasprogramma In de vergadering van april zal de gemeente de plannen rondom het herinrichten van Oostrum West en De Witte Vennen toelichten. De Gemeente heeft haar lijst met prioriteiten opgeschoond. De herinrichting van het stationsplein heeft nu prioriteit 1. 6. Commissie Middelen Mondeling verslag dorpsradenoverleq 7 januari De heer Rien Theunissen van de dorpsraad Leunen is de opvolger van de heer van de Craats. Het functioneren van het DRO in relatie tot gemeente Venray is geëvalueerd. DRO is tevreden over de ontwikkelingen van de afgelopen jaren. De onderwerpen sluiten aan bij de doelstellingen van het DRO. Bij nieuwe onderwerpen is het van belang te bepalen of dit onderwerp de taak van het DRO betreft. Het DRO is zich bewust van haar adviserende taak. D 0 ST RUM

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5