Oostrum pakt periodetitel KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. Oostrum versloeg afgelopen zondag in Zeiiberg directe degradatieconcurrent ZSV en werd door dit resultaat ook winnaar van de tweede periodetitel. In een meer spannende dan goede wedstrijd kreeg Oostrum de tegenstander pas in de slotfase op de knieën: 1-2. Oostrum startte de eerste helft met de wind in de rug en plukte hier al in de 5e minuut de vruchten van. Een vrije trap op ruime afstand van het ZSV-doel werd door Ruud Ousters hard en hoog in de touwen geschoten: 0-1. De vroege voorsprong had een gunstige uitwerking op de Oostrumse ploeg want ondanks de harde wind legde de ploeg geregeld mooie aanvallen op de mat. Zo knikte Jelle van Tilburg nipt naast na een soepel lopende aanval over de rechterflank. Ook aanvoerder Bas Kessels was dicht bij een tweede Oostrumse treffer nadat hij door Arjan Kempen vrij voor de keeper werd gezet. Het Oostrumse publiek veerde al op maar de lob van Kessels verdween rakelings langs de verkeerde kant van de paal. De Zeilbergse gastheren kwamen mede door de harde tegenwind nauwelijks van de eigen helft af en creëerden in de eerste helft dan ook nauwelijks kansen. Na de thee had Oostrum de wind tegen en nu waren het de gasten die grote moeite hadden om van de eigen helft af te komen. ZSV werd ook steeds feller in de duels en langzaam leek de wedstrijd te kantelen in het voordeel van de thuisploeg. Oostrum moest het initiatief aan de tegenstander laten maar wist door snel om te schakelen nog een paar keer zeer gevaarlijk te worden. Allereerst rolde een inzet van Bastian Bouwsema tergend langzaam over de doellijn nadat hij knap de Zeilbergse doelman had omspeeld en vanuit een moeilijke hoek op doel moest schieten. Een paar minuten later ontstond de volgende Oostrumse kans toen de bal uit een onvervalste scrimmage voor de voeten van Jelle van Tilburg terechtkwam. De Oostrumse spits haalde vanaf de rand van het zestienmetergebied hard uit maar zag zijn schot hoog over gaan. Doordat Oostrum verzuimde de wedstrijd in het slot te gooien bleef ZSV doorstrijden voor een beter resultaat. Deze opvatting had succes want een kwartier voor tijd viel de gelijkmaker. Een harde, lage voorzet van de rechtsback van ZSV werd door Hans Verbaarschot al vallend langs Oostrum-keeper Ralph Kessels geschoten: 1-1. Ondanks deze tegenslag liet Oostrum zich niet van de wijs brengen en kwam het vijf minuten later, met enig fortuin weer op voorsprong. Na een overtreding op Chris Wilschut aan de linkerkant van het veld zette Ruud Custers zich weer achter de bal. De indraaiende voorzet kwam ongelukkig op het hoofd van ZSV- speler Luuk Keijzers terecht die zo zijn eigen doelman in de korte hoek passeerde: 1-2. Met nog 10 minuten op de klok leek het beste eraf bij de thuisploeg en trok Oostrum zonder al teveel problemen de zege over de streep. Door de overwinning heeft Oostrum dus zeer verrassend de tweede periode binnengehaald. Komende zondag staat de thuiswedstrijd tegen MVC'19 uit Maasbree op het programma. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 17