Intern treffen en solistenconcours 'Oostrum maakt muziek', Het is al weer meer dan een week geleden dat ons Intern treffen: plaats vond. De belangstelling was grandioos. Zeer velen kwamen kijken naar de individuele prestaties van onze leerlingen. Er moesten zelfs stoelen bijgeplaatst worden. De bijdrage van de blokfluiters en tamboers was zeer verfrissend. Het enthousiasme bij deze jonge muzikanten was groot. Er kwam zelfs een heuse boer met zijn tractor de zaal in. De jury was zeer enthousiast over het talent dat in Oostrum aanwezig is. De leerlingen ontvingen allemaal een rapport waarop diverse tips stonden, maar ook voor iedereen een compliment. Afgelopen weekend, 1 en 2 maart '08, heeft weer een groot aantal van onze leerlingen deelgenomen aan het solistenconcours, dit jaar in Merselo. Helaas waren dit jaar niet alle leerlingen in staat deel te nemen, maar volgend jaar zullen ze er beslist weer bij zijn. Wat ons zeer verheugde was het feit dat er zelfs diverse opa's en oma's, ouders, broers en zussen en zelfs vrienden en vriendinnen kwamen kijken. Dit stimuleert onze leerlingen nog eens extra. We willen, ook op deze plaats, de organisatie hartelijk bedanken. Er zijn weer mooie resultaten behaald. Lisanne Tonnissen 76 Punten Job Linskens 78 Punten Lex Kampen 74 Marivi Weijs 81 Aniek Wismans 77 Martijn Valckx 79 Eline Driessen 76 Thijn Ruhl 77 Chris Kampen 77 Pauline Manders 80 Jessie Arts 78 Quint de Kleijn 80 Ellen Steenkamer 79 Maikel Tönissen 85 Wij willen jullie allemaal feliciteren met het behaalde resultaat. Bedankt dat we weer van jullie hebben mogen genieten. De Jeugdcommissie

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 12