Winterwandeling voor gezinnen Bijeenkomst voor weduwen en weduwnaars bij bocciabaan Tegelen KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. Op zondagochtend 24 februari organiseert IVN Geijsteren-Venray een winterwandeling met als thema: DIEREN IN DE WINTER. Dieren hebben het in de winter niet gemakkelijk. De temperatuur buiten is laag en het voedsel is vaker moeilijk te vinden. Hoe komen dieren de winter goed door? Tijdens deze wandeling, welke plaats vindt in de Bosserheide in Well, gaan we zoek naar sporen van dieren.Dit is een manier om te kunnen achterhalen hoe dieren overwinteren en waar ze hun voedsel vandaan halen. De wandeling start om 10.00 uur bij: Parkeerplaats Bosscher heide, aan de Wezerweg. Deze wandeling is voor iedereen, echter er is extra aandacht voor ouders, grootouders met kinderen en kleinkinderen. Op zondag 24 februari vindt bij de Bocciabaan in Tegelen een middag plaats voor weduwen en weduwnaars. De middag staat in het teken van gezelligheid en uiteraard kan er ook boccia gespeeld worden. In 2005 zijn twee vrijwilligsters van de bezoekdienst voor weduwen en weduwnaars gestart met het Weduwen en Weduwnaars Café (W&W Café) in Tegelen. Zij weten uit eigen ervaring en uit de ervaringen van de bezoekdienst, wat het betekent om weduwe of weduwnaar te zijn. Daarom hebben zij het W&W Café opgericht; het is een bijeenkomst om maandelijks lotgenoten te ontmoeten, om te praten, contacten te leggen en om gewoon gezellig bij elkaar te komen. Weduwen en weduwnaars die vrijblijvend een kijkje willen nemen, zijn van harte welkom. Praktische informatie De bijeenkomst vindt plaats op zondag 24 februari aanstaande vanaf 14.00 uur bij de Bocciabaan Tegelen (Italiaanse vereniging), Windhond 247, 5932 AN Tegelen. De toegang is gratis, consumpties zijn voor eigen rekening. Voor het spelen van boccia zijn schoenen zonder hakken nodig. Wilt u graag meer weten, dan kunt u contact opnemen met: An Driessen, Stichting Wel.Kom, telefoon 077 - 326 63 00. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met 19

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 19