DOELSTELLING BEDRAG TOTAAL DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM. Hersenstichting Stelt zich te doel de preventieve en curatieve bestrijding van hersenziekte Amnesty International Streeft naar een wereld waarin iedereen alle rechten geniet die zijn vastgelegd in de Universele Rechten van de Mens en andere Internationale mensenrechtendocumenten Rode Kruis Het Nederlandse Rode Kruis is wereldwijd actief om mensen te helpen, te verzorgen en te beschermen. De organisatie is onpartijdig en neutraal. Astmafonds Voorkomen van astma, chronische obstructieve longaandoeningen en daarmee verwante ziektebeelden en de gevolgen te minimaliseren. Prinses Beatrixfonds Het bevorderen v.d bestrijding van neuromusculaire ziekten, aandoeningen v.h. zenuwstelsel en aangeboren aandoeningen. Fonds Vestandelijke gehandicapten Steunen van projecten en activiteiten ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap. Brandwonden Stichting Het bevorderen van een optimale behandeling van patiënten met ernstige brandwonden. Preventie en het in stand houden van een huidbank. Nationaal Fonds Kinderhulp Verlenen van financiële steun aan in de jeugdzorg werkzaam zijnde organisaties om het maatschappelijk welzijn voor kinderen te bevorderen. Epilepsiefonds Bevordert epilepsiebestrijding en epilepsiezorg door middel van voorlichting en wetenschappelijk onderzoek. Thema-avond "Huisartsenpost VenrayA/enlo Datum: dinsdag 27 februari 2008 Plaats: d'n Oesterham, Oostrum Aanvang: 20.00 uur Op dinsdag 27 februari a.s. houdt ZijActief Oostrum voor haar leden een thema-avond over de huisartsenpost VenrayA/enlo. De huisartsenpost Venray/Venlo bestaat sinds 2001 M.b.v. een Powerpointpresentatie wordt u geïnformeerd over het reilen en zeilen van de huisartsenpost. 16 thöifek vrouwe tmeiwerk Al 75 Jaar dé sleutel «aar de toekomst

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 16