SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 16-2-2008 Oostrum D1- HBSV D1 0-1 Oostrum E1 - Swift E1 0-2 Zo, de wedstrijd van vorige week zijn we vergeten.. Vandaag begonnen we weer met goede moed! Het enige verontrustende aan de wedstrijd van vandaag was dat Tom aangaf wel te willen fluiten!! Zijn eerste wedstrijd! Vanaf het moment dat hij had gezegd was hij meteen zenuwachtig.. We moesten thuis tegen de nummer 3 HBSV. Natuurlijk keken we eerst nog even terug op de vorige wedstrijd tegen dit team uit Hout Blerick. Toen wisten we met veel pijn en moeite met 2-3 te winnen, een erg spannende wedstrijd! We waren dus gereed voor een mooie pot. Deze laatste binnenwedstrijd begon dus ook erg fel. De meiden waren erg aan elkaar gewaagd, de 1e helft ging dan ook lekker fel. We kregen erg veel kansen maar helaas viel er geen doelpunt uit. Verdedigend ging het ook erg goed, HBSV kreeg natuurlijk ook wel wat kansen maar wisten gelukkig ook niet te scoren. In ons team hebben alle meiden zo'n beetje dezelfde lengte, dit is bij HBSV absoluut niet het geval en vooral de erg lange meiden zorgde vooral in de 2e helft voor wat problemen. De 2e helft werd er minder snel gespeelt waardoor de grote meiden uit Hout Blerick er makkelijker tussen konden springen. Hierdoor kwam de bal minder vaak in ons aanvalsvak en daar moet de bal toch zijn willen wij scoren. Doordat bij ons alles een beetje stroever ging werden er ook fouten gemaakt en moest scheidsrechter Tom (die echt een hele goede 1e wedstrijd floot) in de 40e minuut een strafworp aan de tegenstander geven. Helaas viel hier de 0-1 uit.. HBSV begon steeds feller te spelen en onze meiden wisten het even allemaal niet meer. Er kwamen geen doelpunten meer bij en zo verloren we deze laatste binnenwedstrijd met 0-1Helaas zijn we geëindigd op de een na laatste plaats.. Maar we hebben een leuk en leervol binnenseizoen er op zitten. Meiden jullie zijn allemaal (nog) beter geworden en buiten gaan we er weer lekker tegenaan! Wat jullie nog niet weten is dat jullie vanaf het buitenseizoen zelf de verslagjes mogen schrijven!! We hebben nu even een paar weken rust en dan mag onze captain Sophie v Leendert het verslag van de 1e buitenwedstrijd schrijven. Meiden, tot over een paar weken! Groetjes Tielke Vandaag speelden we al vroeg tegen Swift. Gelukkig kwamen ze toch nog naar De Weert en bleven ze niet in de Wetteling wachten. De vorige keer hadden we met 9 - 1 verloren en vandaag waren we vastbesloten om het beter te doen. De verdedigsters bleven goed bij 'hun' meisje en er werd heel erg goed meegelopen en gevolgd. Toch wisten de aanvalsters van Swift in de derde minuut een keer te scoren. De eerste helft was de bal zelfs de meeste tijd in ons aanvalsvak! Het lukte echter niet om aan te vallen, en dus ook niet om te scoren Na de rust bleven we goed volhouden. De verdedigsters hielden goed stand. Het lukte soms om te storen in de aanvallen van Swift maar zij wisten helaas toch nog een keer te scoren. Jullie hebben erg goed gespeeld, deze wedstrijd. Dat was zelfs een complimentje van de coach van de tegenstander waard! Volgende week is de laatste wedstrijd in de zaal, daarna gaan we weer lekker in de frisse lucht spelen. Claudia Wolterink 13

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13