Moeizame winst Oostrum DE LENTE IS IN AANTOCHT... Bij de Wieneshof zijn we er helemaal klaar voor. Het voorjaar is binnen, kom kijken en genieten op: Vrijdag 22 februari, zaterdag 23 februari maandag 25 februari Van 19.00 - 21.00 uur Zondag 24 februari van 14.00 - 16.00 uur Dan presenteren wij onze Voorjaarsworkshops 2008 Voor kinderen, tieners en volwassenen. U BENT VAN HARTE WELKOM Ae O*3 De Wieneshof (\c Mgr. Hanssenstraat 51 r ie 5807 BB 0ostrum mJWILO MAT Tel. 0478 - 583747 Mail: de.wieneshof@hetnet.nl In de eerste wedstrijd na de winterstop is Oostrum erin geslaagd drie belangrijke punten weg te halen uit Bakel. Tegen het plaatselijke Bavos werd met veel pijn en moeite een benauwde 0-1 overwinning uit het vuur gesleept. Oostrum begon feller aan de wedstrijd dan de tegenstander en kreeg in de openingsfase een paar kleine scoringsmogelijkheden. Deze werden echter niet benut en naarmate de wedstrijd vorderde hielden beide ploegen elkaar steeds meer in evenwicht. Dit resulteerde in een duel dat zich vooral kenmerkte door veel strijd en weinig goed voetbal. Tot aan het rustsignaal vielen er dan ook nauwelijks doelrijpe kansen te noteren voor beide ploegen en werd de rust gehaald met een saaie nul-nul op het scorebord. Het begin van de tweede helft leek Oostrum een stuk minder bij de les dan voor de rust. De ploeg hield de tegenstander met steeds meer moeite weg van het eigen doel en Bavos schoot een paar keer gevaarlijk op het doel van Ralph Kessels. De enige treffer van de wedstrijd kwam rond de 70® minuut dan ook volledig uit de lucht vallen. Jelle van Tilburg zette goed door aan de rechterkant en bereikte met zijn voorzet Ruud Ousters die van dichtbij de 0-1 binnenschoot. Na de openingstreffer hield Oostrum vrij eenvoudig stand en kreeg het zelfs nog een paar kansen om de score uit te breiden. Ook Bavos kwam nog een keer dicht bij de gelijkmaker maar een voorzet van de rechterflank belandde tot opluchting van de Oostrumse ploeg bovenop de lat. Door deze overwinning deed Oostrum goede zaken in de strijd tegen degradatie en heeft de ploeg weer aansluiting gevonden met de grote middenmoot. Komende zondag staat de thuiswedstrijd tegen het sterke HW uit Helmond op het programma. Ondanks dat handhaven dit seizoen het doel is van de Oostrumse ploeg, is het het vermelden waard dat bij winst op HW de koppositie in de tweede periode gepakt wordt. ii

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11