SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 9-2-2007 Oostrum D1- DOT D1 0-6 Dat Oostrum een goede jeugdcarnaval heeft gehad dat was bij mij bekend, maar dat de meiden van de D1 daar 4 dagen later nog last van zouden hebben.... dat bleek vandaag wel.. De wedstrijd begon mooi op tijd, onze tegenstander stond eens een keer niet bij de verkeerde sporthal, we hadden en schitterende wedstrijd van de E-tjes voor ons en het zonnetje scheen (alleen heb je daar weinig aan in de zaal). Alle ingrediënten voor een mooie korfbalwedstrijd waren aanwezig, inclusief Jamiel! Oké, we misten een paar speelsters maar aan 8 hebben we er genoeg en met sterspeelster Nikki van de E-tjes op de bank beloofde het een mooie wedstrijd te worden.. De eerste 12,5 minuten gingen best aardig we kregen een aantal kansen en er werd goed overgespeeld. Dat waren dan ook meteen de beste minuten van deze wedstrijd. In de 17 minuut van de wedstrijd scoorde DOT met een mooi schot, helaas wisten de gasten uit Vlierden dit binnen een halve minuut nogmaals te doen. Ik weet niet precies waar het aan lag maar daarna was het bij Oostrum helemaal gedaan met korfballen. Na 4 minuten kwam de volgende treffer en een halve minuut voor rust wisten ze de plastic mand weer te vinden.. Na de rust probeerde de meiden nog wel tot scoren te komen maar dat wilde helaas niet lukken. DOT wist nog wel 2x te scoren dus verloren we deze wedstrijd met 0-6. Over deze wedstrijd is helaas niet veel goeds te schrijven, de meiden hebben natuurlijk wel erg hun best gedaan maar het wilde gewoon niet lukken vandaag. Volgende keer beter! En de volgende keer, dat is volgende week, de laatste binnenwedstrijd, daarna mogen we weer de wei in! Tot dan! Groetjes Tielke Oranje Wit E1 - Oostrum E1 7-2 Deze wedstrijd speelden we tegen Oranje Wit. De vorige keer was het 5 - 5 en superspannend geweest. Dat beloofde wat voor vandaag. Oranje Wit speelde druk en snel, waardoor wij een beetje van slag raakten. Net voor de wissel scoorde Oranje Wit, maar gelukkig wist Nikita ook heel snel de korf te vinden. Door het drukke gedoe van de tegenstander konden we moeilijk onze verdediging houden. Helaas gingen we daardoor met 3 - 1 de rust in. Na de oppepper dat we het best kunnen, begonnen we aan de 2e helft. Het spel van Oranje Wit overheerste, waardoor we ons eigen spel vergaten. Ze bleven maar scoren. Door een mooie aangeef van Brenda kon Floor een doorloper en een doelpunt maken. Jammer dat we ons hebben laten overrompelen, maar volgende keer beter. Claudia Wolterink Olympia(o)E1 -Oostrum E2 0-8 Kicken he! Zo'n uitslag. Meiden fantastische gespeeld. Na 2 minuten spelen maakte Floor 0-1 meteen hierna Merel 0-2. Bijna maakte Loes 0-3 net mis jammer,maar gelukkig kwam het 3 punt in de14 minuut gemaakt door Nikki Rust kom op meiden nog minstens 3 doelpunten. Nou die kwamen er 5 zelfs door Sanne, Merel, Nikki, Sanne en de laatste door Merel Ja wat moet ik hier nu aan toe voegen, doorgaan gewoon doorgaan. Liset van der Wal 15

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15