PRINSEBAL CV de KARKLINGELS Thijs d'n Urste 37e jaargang nr. 3 17 januari 2008 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. In een al vroeg goed gevulde Oesterham hebben we afscheid genomen van Prins Noud d'r urste. Hij werd opgenomen in de AAP middels een spectaculaire act. Deze act was een rondleiding door Madamme Tussauds. Noud maakte kennis met de wassen beelden variërend van de Paus tot en met King Kong. Met deze schitterende act werd Noud onder luid applaus benoemd tot een echte Aid Aostrumse Prins. DJ Jan (Verheijen) verzorgde als een volleerd DJ de muziek vanuit zijn eigen Hertogdom. Een uurtje later was het tijd voor het uitkomen van de nieuwe prins. De commissie had dit jaar gekozen voor iets meer diepgang en daarom een Duitse archeoloog/professor uitgenodigd, die ons vervolgens meenam in de wereld van de piramides, Spynxen en Farao's. Middels het ontcijferen van een hiërogliefen schrift werden aanwijzingen gegeven voor het nieuwe kwartet. Uiteindelijk kwam er een sarcofaag naar binnen gereden, begeleid door zes Egyptische slaven met fakkels. In deze sarcofaag bevond zich en mummie en na een spannende aankondiging werd uiteindelijk de nieuwe prins ontrafeld. De Vorst, ut Bestuur en de Raod van Elluf laote óllie wieëte dat benuumd is tot 47e Prins van De Karklingels mit alle rechte en plichte an dit hoeëge amt verbönde den tot zien adjudanten koos Jules Janssen en Hans Holtackers as nar koos Tom Arts en as titels mitkreeg: -Prins van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze, -Graaf van de Buutenhof, -Hertog van de Koeskes, -Baron van Aostrum 4, -Ridder van de Dartpiele, -Beschermhieër van de Wagebouwers. As opvolger van Eed d'n Urste tot en mit Noud d'n Urste: Wij wensen het kwartet veel plezier in dit korte maar tot nu toe ontzettend geslaagde seizoen. Vorst Bas, Bestuur en Raod van Elluf OSTRUMS Weekblad

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 1